Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bakalım beğenecek misiniz? :) Arka Stop Film

Önerilen Mesajlar

Bende aynı fikirdeyim Yakup,aracı almadan jantla ilgili yazılanlar,stil paket jantının daha güzel olduğu söylenişi falan bende önyargı oluşturmuştu fakat bu aracı alana kadarmış,şuan titanium jantlarına haksızlık edildiğini düşünüyorum(tabi zevk meselesi orası ayrı)Bu arada Sabri film fena değil ama öyle çok albenilide değil açıkcası :yeah:

Jant konusunda hem fikiriz gozume guzel gelmeye basladi ama ben 18 istiyorum :) far konusunda ordaki adamda guzel olmaz bence direk kirmizi yapalim dedi yok dedim kipkirmizi oyle guzel olmaz sen yap bakalim cok maliyetli biside degil alisamazsam soker cikartirim basit bisi yani ama suan bi begendim gecede bir bakicam daha farkli durebilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

farklı olmuş...emeğinize sağlık., güzel mi? zevk meselesi.. araba zaten siyah, siyah araca olmaz demiyorum ama benim aracım beyaz, acaba bende nasıl durur onu düşünüyorum:)..

bir de, arka camlar orjinal siyah.. acaba ön camlara film taktırsak, yine trafik sorun çıkarır mı? veya arkalardan bir ton daha açık film bulabilir miyiz? yakışır mı? yani arka siyah, ön camlar ise bir ton açık film nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel durmuş fakat kırmızı folyo daha güzel durur kanaatindeyim. Geçen hafta Yakup'la konuşmuştuk Ogün'ün yanına gittiğimizde, ben sprey boya ile boyamayı düşünüyorum. Çünkü sedanlarda stopların aerodinamik çizgileri var çıkıntılı oarası tam olarak yapışmıyor, içeri hava alıyor, kendi aracımdakileri söktüm kırmızı sprey denicem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

farklı olmuş...emeğinize sağlık., güzel mi? zevk meselesi.. araba zaten siyah, siyah araca olmaz demiyorum ama benim aracım beyaz, acaba bende nasıl durur onu düşünüyorum:)..

bir de, arka camlar orjinal siyah.. acaba ön camlara film taktırsak, yine trafik sorun çıkarır mı? veya arkalardan bir ton daha açık film bulabilir miyiz? yakışır mı? yani arka siyah, ön camlar ise bir ton açık film nasıl olur?

Ben yaptırdım 3m cam filmini çok da şık görünüyor önler arkalara göre 1 ton açıkrengi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Canli gorurseniz begenirsiniz otoparka girsim simdi kapali karanlikta ledler yaniyorken hos durdu beyaz araca cok daha guzel durucaktir :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel durmuş fakat kırmızı folyo daha güzel durur kanaatindeyim. Geçen hafta Yakup'la konuşmuştuk Ogün'ün yanına gittiğimizde, ben sprey boya ile boyamayı düşünüyorum. Çünkü sedanlarda stopların aerodinamik çizgileri var çıkıntılı oarası tam olarak yapışmıyor, içeri hava alıyor, kendi aracımdakileri söktüm kırmızı sprey denicem

Orda calisan adamda kirmizi daha guzel olur dedi ama istemedim kipkirmizi bogucu olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şemsi Bey, eğer bir foto ekleyebilirseniz çok çok memnun olurum, gerçekten merak ediyorum.. hatta birkaç foto da olabilir.. saygılar

Resim var eklemiştim yandan çekilmiş fotoğraflsrı mevcut benim arabamda Şemsi B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.