Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focua 3 menü dili ve aktif şehiriçi güvenlik sis. iptali

Guest fatih yıldız

Soru

Guest fatih yıldız

arkadaşlar forumda bayağı bi aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

----city stop sisteminden rahatsız oldum ve iptal edilirmi diye servise gittim ama servis bir süre anlamadığı için beni oyaladı ama aracı bırak hallederiz dediler bunların işi belli olmaz varsa sigortasını mı sökecekler yoksa kaş yapalım derken göz mü çıkaracaklar anlamadım bilgisiolan varsa paylaşırsa memnun olurum

----birde benim yol bilgisayarında city stop diyor ama klavuz türkçe herkesin mi bu şekıl acep merak ediyorum(servisin bilgisizliğine danışıldı)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Guest fatih yıldız

Gördüğünüz o menüde ok'a basarak tick'i kaldırın, iptal olacak..

city stop doğrudur...Sıkıntı yok..

kitapçığın anlattığı gibi sadece ing.ce yazıyor bizde okadar

iptal olması kolay ama her çalışmada tekrar iptal etmek lazım ben komple kaldırmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Guest fatih yıldız

İsterseniz araç bilgisayarı menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz. Ama neyinden rahatsız oldunuz merak ettim? İlk gelen araçlarda LS diye geçiyor sanırım.

istanbul da her kavşakta abs aklım çıkıyor biri mi vurdu yoksa birine mi vurdum diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.