Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

arka tampon modifiyesi...

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

merabalar. vereceğim linkteki modifiye focus 2 çok hoş duruyor..bu arka tamponun altındaki, bazı jeep modellerinde de olan modifiye parçanın adı nedir acaba? ve bulabilir miyiz? bu çok sade ve yakışmış araca..bazıları çok abartılı oluyor ve yakışmıyor..saygılar

http://translate.goo...us-accessories/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ah birde iş yerindeki pc verdiğiniz linki açsa. :D

"Bu adrese erişim Kamusal Hizmetlerle Sınırlı İnternet Uygulaması Kapsamında Engellenmiştir. Eğer adrese erişim için geçerli bir nedeniniz var ise bildirim ekranının görüntüsünü alarak sistem yöneticiniz ile irtibat kurunuz." :ranting2: :ranting2: :ranting2:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

göstermiş olduğunuz tampon cem beyin de dediği gibi ford fokus rs arka difüzörüdür bu ürünün orjinali size çok pahallıya gelir yurtdışı irtibatla bulabilirsiniz bunada nekadar güven olur bilemem fakat birebir polyester malzemeyle yapılmış olan ürün için eski ortaklarım ve dükkanım olan yeri arayınız linki ;

http://www.cartuninggarage.com/

adım soyadımı verin irtibata geçip fotoğraf alışverişi yapınız aşağı yukarı 200-300 tl arası bir fiyat vereceklerdir tabi bu indirimli fiyatıdır

05352546015 cep

0212 482 27 98 iş

ayrıyetten st rüzgarlık ve ön tampon siparişi içinde görüşebilirsiniz

iyi çalışmalar ...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle ilginize teşekkür ederim.. ikincisi, adını öğrenmiş oldum,diffüzör...üçüncüsü göstermiş olduğum foto anlatmak istediğim parçayı en iyi anlatan olduğu ve araba çok yakışıklı çıktığı için örnek verdim. benim aracım focus 3 ve modifiye yapmış olsam, sadece bunu yapmak isterim. bakalım arayalım, ..saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki focus 3 e , diffizör yakışır mı, ? tavsiye eder misiniz, yoksa sadece bu modifiye yetersiz mi kalır?

başka konuydu galiba, focus 3 modifiyeleri diye, oradaki araçları görünce heyecan yaptım, ter bastı:ranting2: aşka geldim..niye gösterdiniz ki o muhteşem araçları.. ucundan benimkini de hayal ettim:)..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanırım focus 3 için arayacağınız yerde henüz kalıbı mevcut değildir ki kaldıki ford focus 3 ün rs versiyonu henüz piyasaya çıkmadı bundan sebeptirki aradığınız ürün henüz yaratılmamıştır ilerleyen zamanlarda focus 3 için ayrıyetten irtibata geçebilirsiniz ama bunun için henüz çok erken sayın hocam beklemenizi tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus için henüz ülkemizde bir şey yapılmış olduğunu sanmıyorum, Almanlar biraz çalışmış durumda...

Mesela Loder

m1gy617bx1t9_800.jpg

Ya da Bastuck

bastuck_fomk3_dual.jpgbastuck_fomk3_quad_diff.jpg

Sanırım biraz daha sabırlı olmak, önce ST'nin sonra da RS'in en sonunda da klonlarının çıkmasını beklemek lazım...

Düşüncemi eklemeliyim: Arabayı performans aleti gibi göstermek için uğraşacağıma o vakit ve nakiti gerçek performans arttırıcı işlemlere harcamayı yeğlerim.

Yani kurt postunda kuzu olmaktansa kuzu postunda kurt olmalı!

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani kurt postunda kuzu olmaktansa kuzu postunda kurt olmalı!

Bu nasıl bir laftır böyle :D:)

Konuya gelince Loder'in tasarımı hoş olmuş ancak, sadece onu yaptırdığınızda doğan görünümlü şahinden bile kötü olması kuvvetle muhtemel. Çok sırıtır. Komple body kit lazım. Hoş tasarlanmış bir body kit Focus 3 ü çok daha çekici kılacaktır ancak bunun için ne bir uygulama yapan var şu an için, ne de böyle birşey gördüm güzel ülkemde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.