Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yardım...sesli Komut İle Telefon Rehberine Erişim?

saner can

Soru

Telefonumu arabaya tanıttım. Araç menüsünden telefonun rehberine erişilebiliyor. Sesle komutla telefonumun rehberinden birini arama yapamıyorum. Sadece menüden el ile yani manuel olarak arama yapılabiliyor. F3 lerde Ses komutu ile telefonun rehberinden birini arayabiliyormuyuz? Varsa Telefonun Rehberindeki kişileri araca nasıl tanıtabiliyoruz? Bir bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim. (Telefon Nokia 5800)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yahu hayal kurmaya da mı izin yok? :P

Hayal ha. Kim bakiyim o hayal denen kadin diye baslayan ve arkasi kesilmeyen cumle bombardimanina maruz kalmayi istiyorsaniz kurabilirsiniz. Ha bu arada hayal hanimdan yenge hanimin haberi yok degil mi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar benim sesli komut ile ilgili bikaç sorum olacak.İlki 2013 de trafiğe çıkmış 2012 model olup stil plus paketli focusda otomatik park asistanı var ama sesli komut yok biçok focusda karşıma çıktı nunun sebebi nedir?İkinci sorum ise bu özelllikteki focuslara sonradan sesli komut özelliği eklenebilir mi?

Sami Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.