Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 - Tam Ve Mini Boy Stepne Ile 381 Lt - 431 Lt

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Bende tam boy stepne var,çıkartıp ince boy olursa bagaj ne kadar genişler diye düşündüm,çıkarttım baktım,fotoları çektim,sonra kalın boy stepneyi taktım,fotoları çektim...Biraz genişlemiş gibi oldu ama öyle aman amanda bir fark oluşmadı....Bir bakın siz de isterseniz....

img0922px.th.jpg

img0919u.th.jpg

img0926lr.th.jpg

img0924zn.th.jpg

img0925f.th.jpg

img0927ah.th.jpg

img0930yz.th.jpg

img0921sk.th.jpg

img0920jv.th.jpg

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende tam boy stepne var,çıkartıp ince boy olursa bagaj ne kadar genişler diye düşündüm,çıkarttım baktım,fotoları çektim,sonra kalın boy stepneyi taktım,fotoları çektim...Biraz genişlemiş gibi oldu ama öyle aman amanda bir fark oluşmadı....Bir bakın siz de isterseniz....

Yükseklik farkını alman kafi, litre görünüşte aman aman farketmeyebilir abi... Aynen dediğin gibi uçuk fark yok ama iyidir ince

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle diyeyim ha 380 ha 430 bir fark yok. :) Bavul, valiz işinde belki farkeder ama zannetmiyorum öyle aman aman bir fark olduğunu. :D

Bir ara bende bizim bagajın resmini çekeyim de bagaj görün geniş geniş. :) 560 lt.. :D

Octavianın arkası o yüzden tipsiz işte,sanki arkada torba taşıyormuş gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzellik görecelidir. :) Ben severim o torbayı, sıklıkla lazım oluyor. :D

Olum fanatik misin nesin, ağzına kadar doldurmadığın sürece nerden anlıyorsun o farkı..Çamur taşımıyorsunuz heralde arabada :D koy arka koltuğa..

C sınıfı arabaları bagaj arabasımı canım :) sallayın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha ben full doldurma ihtiyacı hiç hissetmedim,ama bu tatilde ihtiyacım olacak gibi,kayınvalide de bizle gelecek tatile,20 günlük uzun bir Bodrum tatili planımız var,dolayısıyla bol eşyalı ve valizli tatil olacak,arabanın bagajını genişletmem lazım,ince stepne kolayda,o stepnenin çevresindeki boşluğu nasıl halletcez aceba....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha ben full doldurma ihtiyacı hiç hissetmedim,ama bu tatilde ihtiyacım olacak gibi,kayınvalide de bizle gelecek tatile,20 günlük uzun bir Bodrum tatili planımız var,dolayısıyla bol eşyalı ve valizli tatil olacak,arabanın bagajını genişletmem lazım,ince stepne kolayda,o stepnenin çevresindeki boşluğu nasıl halletcez aceba....

Benimde 365 günlük bir bodrum tatili planım var. :)

Len kamyoncumusun sen. Taşıyabildiğin kadarını arabana koy, kalanını ver kargoya. Geldiğinde benden alırsın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen 3-4 cm derinlik bile önemli olabiliyor.Özellikle valiz vs taşırken.

O yüzden imkanın varsa ince stepne ile değiştir bence Bora Abi.

Değişcemde stepnenin kenarındaki boşlupu dolduracak sert strafor bulmam lazım birde ölçüye ihtiyaç var,olmazssa servise gider orjinal ince stepnelinin etrafındakine bakar ölçüsünü alırım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.