Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vectra C , Jetta , Golf 5

Emre V.

Önerilen Mesajlar

Abim bora kullandık bundan önce golf 4 ün arka diz mesefesi çok aşırı dar.

golf 5'in iç hacmi bize göre iyi bagajı küçük biraz oda bizim için sorun değil devamlı uzun yola giden birisi değiliz ayda yılda bir :tevfik:

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi

Benim eklediğim 4

Aydın abinin ki 5

Şuanki 6

Ama bizce 6, 5'in ağır makyajı.. f2.5 gibi

Ula başta benim dediğim doğruymuş zaten. Niye yanıltıyorsun beni. Ben yanlış biliyormuşum diye düşünmeye başladıydım :tevfik:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre benim bildiğim golfün en cabuk değişen kasası golf 5 yanılıyor olabilirim neden acele edildiki apar topar kaldırıldı soru işareti...

evet tevfik abi golf 5 çok güzel olmasına rağmen jetta lar gibi pek tutulamadı hemen kasa atlandı.FSI motorlarına LPG uymadığından pek satılmadı zaten.Diğer LPG uyumlu 102 ps lik motorları şuan piyasada var.FSİ ler normale bakarak 1000TL ucuz satılıyor özellikle.

Golf 4 ile golf 5 motoru arasında pek fark olmadığını okumuştum yani ikiside 8v..

Beni düşündürende bu zaten.Bora aracımızda 8v SR motordu ve yüksek devirde açılıyordu haliyle 16v araca göre biraz fazla yakıyordu bu araçdada bu sorun vardır eminim.

FSI'lere herkes LPG uyumsuz der ama 3000TL yi gözden çıkardıkdan sonra onada takıyolar :tevfik:

Abi zaten bugun babamla konuştum : dedim hani aracımzı güzel biraz bakım yapalım kullanalım ( ön takım , ve genel rutin bakımları vs )

Onuda düşündüren 150.000KM gelmiş araç 90.000 de trigiyeri değişse artık 2. değişim gelmiştir , baskı balata ( ki en pahalısı bu bence bakımda )

Bana kalsa zaten gencim peugeot 207 1.4 comfort falan alır gezer dururmda işte..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre bu üçü arasından en mantıklısı Golf 5; ama onunda bagajı beni düşündürüyor. :sopalık: Jetta derdimde golfün arkasına bir çıkıntı koymuşlar focustaki o yol tutuşunu bulamazsın. Golf eh işte. 1.6 102 Bg motorun bir problemi yok gayet esnek Passat'ta bize bir sorun yaşatmadı. :acil: Üst devirlerde açılıyor doğrudur. Ama bu bir problem değil atmosferik motorun karakteristik özelliği sonuçta. :)

Emre km bu kadar kafaya taktıysanız(ki bence normal) bunu satın collection TDCI alın. :P Daha mantıklı olmaz mı? Fiyatlar kafa kafaya olur zaten.

Bu üçü dışında birde kimsenin bahsetmediği yeşilli bir marka var onu da düşün derim.. :tevfik::dede::D 1.6 MPI Octavia Elegance(Tüpü de olur) buluruz sana üstüne para koymadan alırsınız. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani karar sizin elbette...tavsiyem evdekinden birkere sogumaya başladımı satıp kurtulacaksın fikir beyine tohum olarak düştüyse kendini kandırmayacaksın fazla...ama lpg işine hiç bulaşmadım...o yüzden bilgim yok...sadece mühendisler korkulacak birşey olmadığını söylüyorlar o kadar...ama golf 5 kasası 4 ten güzel gelir bana yinede onun alt takımımı aktarma organlarımı birşeylerinde kronik sorunlar olduğu için çarcabuk kaldırıldığını biliyorum...bence toyota yada honda civic de olablir...sorunsuz giden...golfü hiç tüplü düşünemiyorum çünkü...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre bu üçü arasından en mantıklısı Golf 5; ama onunda bagajı beni düşündürüyor. :) Jetta derdimde golfün arkasına bir çıkıntı koymuşlar focustaki o yol tutuşunu bulamazsın. Golf eh işte. 1.6 102 Bg motorun bir problemi yok gayet esnek Passat'ta bize bir sorun yaşatmadı. :D Üst devirlerde açılıyor doğrudur. Ama bu bir problem değil atmosferik motorun karakteristik özelliği sonuçta. :D

Emre km bu kadar kafaya taktıysanız(ki bence normal) bunu satın collection TDCI alın. :D Daha mantıklı olmaz mı? Fiyatlar kafa kafaya olur zaten.

Bu üçü dışında birde kimsenin bahsetmediği yeşilli bir marka var onu da düşün derim.. :nazar: :nazar: :D 1.6 MPI Octavia Elegance(Tüpü de olur) buluruz sana üstüne para koymadan alırsınız. :)

Hasan'ım skoda yı hiç düşünmemiştim 27-28.000 liraya çok güzel octavia lar var aslında

Şimdi dışarı çıkıyorum da gelince bi araştırıyım skoda işini.Zaten passatla aynı konfor aynı motor diye biliyorum sadece kabuttaki amblem birde tip değişik işte

tek kötü yönü kaç yıl geçti yeşil ışıkladırmadan kurtulamadı :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani karar sizin elbette...tavsiyem evdekinden birkere sogumaya başladımı satıp kurtulacaksın fikir beyine tohum olarak düştüyse kendini kandırmayacaksın fazla...ama lpg işine hiç bulaşmadım...o yüzden bilgim yok...sadece mühendisler korkulacak birşey olmadığını söylüyorlar o kadar...ama golf 5 kasası 4 ten güzel gelir bana yinede onun alt takımımı aktarma organlarımı birşeylerinde kronik sorunlar olduğu için çarcabuk kaldırıldığını biliyorum...bence toyota yada honda civic de olablir...sorunsuz giden...golfü hiç tüplü düşünemiyorum çünkü...

abim inş hayırlısı olur...

2003 modele ful derler ya ABS,ASR,ESP böyle bi araç bi tek vectra c kasada fiyatıda uygun ama her iyinin bi kötü yönü var.

Golf 5 de ESP yok , ASR var sadece baktığım araçlarda hayırlısı diyelim abim :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan'ım skoda yı hiç düşünmemiştim 27-28.000 liraya çok güzel octavia lar var aslında

Şimdi dışarı çıkıyorum da gelince bi araştırıyım skoda işini.Zaten passatla aynı konfor aynı motor diye biliyorum sadece kabuttaki amblem birde tip değişik işte

tek kötü yönü kaç yıl geçti yeşil ışıkladırmadan kurtulamadı :nazar:

zaten tek sıkıntı yeşil ışıkları. :D onun dışında fiyat/performans yönünde 5*5 lik araba. :nazar: Elegance donanımı yeterince dolu. ESP'de var. :nazar:

abim inş hayırlısı olur...

2003 modele ful derler ya ABS,ASR,ESP böyle bi araç bi tek vectra c kasada fiyatıda uygun ama her iyinin bi kötü yönü var.

Golf 5 de ESP yok , ASR var sadece baktığım araçlarda hayırlısı diyelim abim :)

C.Line'da olmalı diye hatırlıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nakit keş para oldukdan sonra çok iyi arabalar varda işte ...

1.2 Classic skoda takas teklifi geliyor gülünç durum .. Dizelden sonra o arabaya binsem motorunu patlatırım

skoda elegacelerde ESP var demiştin ? Golf 5 comfortline de esp yoktur bence araştırmam lazım.Ondan daha üst donanımda olabilir ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nakit keş para oldukdan sonra çok iyi arabalar varda işte ...

1.2 Classic skoda takas teklifi geliyor gülünç durum .. Dizelden sonra o arabaya binsem motorunu patlatırım

skoda elegacelerde ESP var demiştin ? Golf 5 comfortline de esp yoktur bence araştırmam lazım.Ondan daha üst donanımda olabilir ama

Skoda'da var %100 eminim. :D Golf te varmı diye baktım emin değilim ama c.line da olmalı diye düşünüyorum. Belki yoktur şu anki h.line da bile standart değil çünkü. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.