Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet Piyasası

Semih O.

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Semih O. yazdı:

Yerine bir şey gelecek mi?

2023 pcx alıyorum, activa çok ekonomik yakıtı olan bi motordu ama paketçi motoru pek bi bağ kuramadım, şehir içi 10 numara ama çevre yolunda virajlarda küçük teker sıkıntı, hondaya gittim pcx e sıraya yazın dedim yazmıyoruz ama mayıs sonu uğra duruma bakarız dediler ne öderim dedim 175-180 bin aksesurarına göre dediler, alıp alamayacağım belli değil ikinci elde birsürü bu fiyata 0 motor  var zaten neden beklicem ki deyip 138 km de mavi renk akıllı çanta sistemi, yan koruma demirleri egzos koruması telefon tutacağı,alarmı olan bi pcx buldum tanıdıktan 170 bin noter için sözleştik bakalım hayırlısı, bundan sonrası xmax veya forza yeter bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

2023 eylül ayı çıkışlı 138 km de damın içinde çıkardık😃

Bu motorların kaderi bu, stok yapacağız diye nere koyacaklarını şaşırdılar. Hayırlı olsun ☺️

Ben de Nc750 kovalıyorum bakalım 😑

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Semih O. yazdı:

Bu motorların kaderi bu, stok yapacağız diye nere koyacaklarını şaşırdılar. Hayırlı olsun ☺️

Ben de Nc750 kovalıyorum bakalım 😑

otomatik mi manuel mi burdaki bayiye sorarız olmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

otomatik mi manuel mi burdaki bayiye sorarız olmadı

Manuel arıyorum. Geçen buradaki bayi otomatik için aradı verelim diye ama benim önce bir kendimi ayarlamam lazım 😄 Bulunur diye tahmin ediyorum, özellikle bu segment epey yavaşlamış görünüyor.  Yine de teşekkürler, ihtiyaç olursa mutlaka haber veririm ☺️ 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.