Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 2011 Collection Bilinmeyen Özellikler

Aydın Barut

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Ben yaklaşık 5 ay önce 0 km 2011 Focus Collection dizel aldım.Duyduğuma göre bu araçlarda pek bilinmeyen özellikler varmış.Daha yeni olduğu için bende pek karıştırıp kurcalamak istemedim burda bilen arkadaşlarıma sorayım dedim.Bu araçların bilinmeyen özellikleri nelerdir acaba ben bir kaç tane öğrendim - kumandadan camları açıp kapatma gibi acaba follow me özelliği falan da varmıdır çok sevdiğim bir özellik bilen arkadaşlarımdan cevap bekliyorum.

Birde malum collection larda 6000cd diye bir cd çalar mevcut ve bu track tan başka şarkı çalmıyor.Bunu mp3 yapabilirmiyiz?

Hepinize iyi günler diliyorum cevap yazan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

* Kumandanın kapama dümesine 1. defada bastığınızda arabanın kapıları kitlenir..2. defa 3 sn basılı tuttuğunuzda açık olan tüm camlar otomatik kapanır..Aynı şekilde kumanda üzerindeki açma düğmesine 1. basışta kapılar 2. basışta 3 sn basılı tutunca tüm camlar açılır...

* Radyo açıkken 6 ve 3 tuşlarına aynı anda basılı tutarsanız test modunda hoparlörleri teker teker dener ...

* Yine kumandanın açma ve kapama tuşlarına aynı anda 3 5 sn basılı tutulur --- kumandadan açma tuşuna bastığınızda ilk seferde sadece sürücü kapısı ,2. kez açma tuşuna bastığınızda diğer kapılar açılır.. The End...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

adaşım f2,5 benımkı denedım bugu tekrar olmadı.kontak acık halde uckere ac kapa yapılıyomus kapı kılıdınden sonra kontak kapanıp kumandadan aynı ıslem yapılıp kontak acılması gerekıyomus acıldıgında ıkaz sesı calması lazımmıs ama olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.