Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karavan Hakkında Her Şey

Kerem Bozdoğan

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Mümkün ama böyle olursa

image.png image.png

Aracıma gereken bakımı yapar tepe tepe de kullanırım. Asla benden sonraki alıcısına saklamadım şimdiye kadar.

Karavan konusunda da haklısın, çekme kullanmam, böyle bir şey olurdu ama hanım dar yerlerden hoşlanmıyor, tekneden de o yüzden vazgeçmek zorunda kaldım.

image.png

Var aslında benimde bir tekne hayalim. Ama eşimin deniz korkusu olduğundan benim için de imkansız. Belki büyük oğlum iyice büyüdüğünde onunla yaparız bir çılgınlık 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.04.2023 - 21:09 tarihinde, Ogün Özemre yazdı:

Düşünsene şöyle bişey var arkanda 😂

Negmar girişinde Haluk abiyi durdurup "sizi tır tarifesinden ücretlendireceğiz" demişler, karavanı ölçmüşler falan 🙂 

Karavan konusunda bizim vaziyet de böyle.

20221230_214305.thumb.jpg.e6f7143ee2ed39e25bee0fd963861934.jpg20221118_083446.thumb.jpg.edad2dd75a9b1517c31bdd8104ff63ae.jpg20221116_165720.thumb.jpg.5ee1bcfbc1754a31b88f80b24953b778.jpg

Burçin Denizalp tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Burçin Denizalp

Negmar ölçüyor hep benide ölçtü kamyon parası aldı. Ares 310u olan arkadaştan kamyonet parası aldı. İdo ayrı tarife uyguluyor 2 araba parasından biraz daha pahalı oluyor. Çanakkaledeki feribotlarda aynı şekilde. Geçen yaz 275 liraya geçtim Kilitbahirden. 

Siz karavanı kampa mı bıraktınız? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Ogün Özemre yazdı:

@Burçin Denizalp

Negmar ölçüyor hep benide ölçtü kamyon parası aldı. Ares 310u olan arkadaştan kamyonet parası aldı. İdo ayrı tarife uyguluyor 2 araba parasından biraz daha pahalı oluyor. Çanakkaledeki feribotlarda aynı şekilde. Geçen yaz 275 liraya geçtim Kilitbahirden. 

Siz karavanı kampa mı bıraktınız? 

Ben bırakmadım bizimki evin hemen arkasında duruyor.

Ama yakınlarda bir yere bırakmayı düşünmüyor değilim. Kurtdoğmuş ya da Şile radarımda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

@Burçin Denizalp şu adını hatırlayamadığım çadırı kıskanıyorum. Keşke benim olsa ama daha yüksek olsa. 😀

Gazebo 😄

Beraber yükseltmeyi becermiştik aslında. Hele bir de deck üzerine oturtulursa iyice yükselir. Tek sorunu ağır olması, bagaja falan da sığmıyor namıssız.

Burçin Denizalp tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Burçin Denizalp yazdı:

Ben bırakmadım bizimki evin hemen arkasında duruyor.

Ama yakınlarda bir yere bırakmayı düşünmüyor değilim. Kurtdoğmuş ya da Şile radarımda.

Çok arttı fiyatlar. Bende düşündüm bir ara. Hem fiyatlar çok hemde sabit olmak pek hoşuma gitmedi. Karavan orda diye tembellik yapıp hep oraya gidicez. Farklı farklı yerlere gitmek daha güzel. Bir arkadaşımız ipekyoluna bırakmıştı karavanı tembellik sebebinden dolayı tekrar aldı karavanı oradan. 

2 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

@Burçin Denizalp şu adını hatırlayamadığım çadırı kıskanıyorum. Keşke benim olsa ama daha yüksek olsa. 😀

Gazebo çadır diye geçiyor ama daha yükseği pek iyi olmaz zaten yeterince yüksek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ogün Özemre yazdı:

Gazebo çadır diye geçiyor ama daha yükseği pek iyi olmaz zaten yeterince yüksek

Karavana bitişik kullanınca yükseklik kapıyı kurtarmaz diye yükselmesini istiyorum. Yoksa standart yüksekliği gayet ideal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Buradan devam edeyim. 😀ç

@Ogün Özemre weinsberg marka olarak mantıklı seçenekler arasında. Fiyat/performans oranı her dizilimde iyi bence. Seçim sonrası hepimizin hakkında hayırlısı olsun. 😀

Mayıs ayı içinde Kocayaylada zemin çamur olabilir. Bizim çekici araçlarla dikkatli olmakta fayda var. İznik çevresi bu aylarda daha iyi bir tercih olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Buradan devam edeyim. 😀ç

@Ogün Özemre weinsberg marka olarak mantıklı seçenekler arasında. Fiyat/performans oranı her dizilimde iyi bence. Seçim sonrası hepimizin hakkında hayırlısı olsun. 😀

Mayıs ayı içinde Kocayaylada zemin çamur olabilir. Bizim çekici araçlarla dikkatli olmakta fayda var. İznik çevresi bu aylarda daha iyi bir tercih olabilir.

Aynen sonra fırça yemeyelim karavan forumu mu burası diye 😂😂

Seçimden önce son bir şansımı deneyeyim dedim. Karavan satılmazsa zaten alamam malesef. Üstünü krediyle tamamlayacağız artık olursa. Weinsberg dışında LMC de hoşuma gidiyor. U caravan da ranzalı bürstner için 450 bin gibi ön spariş fiyatı veriyor. Bakacağız artık kısmet. 

Kocayayla çamur olursa misi yada İznik yaparız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Olcay Sert

[ bahtın açık olsun, şimdi yerli mi var sende] 

Buradan devam edelim kızmasınlar 😁

Sağolasın. Başkent medusa 375 var bende. Genel olarak memnunum. Ama yenilemekte fayda var. Dingilin porya bilyalarını yeniledim bide kampana ayarı yaptım şu an için sorun yok. 

Satılırsa bakalım 4 metrelik weinsberg istiyorum. Eğer satılmazsa daha Avrupa karavan alamayız gibi hissediyorum ama hayırlısı tabi. 

Bide geçen erba ile görüştüm. Bilirsin airstream kasalı büfe karavanları vardı. Onların kamp versiyonlarını üretiyorlarmış artık. Eylülde bayiilerdeymiş. Avrupa hayal olursa oda ulaşılabilir olursa onu deneriz artık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ogün Özemre yazdı:

Buradan devam edelim kızmasınlar 😁

bu konu çok iyi olmuş @Burçin Denizalp @Kerem Bozdoğan

güney karavan gesi 404 aldık bizde, umarsan rena 360 alacaktık ikinci el sonra Burçinin memnun kalmasıyla güney karavan bombe ye döndük, Fuarda gesi modelini tanıttılar, dedik bu olsun. Kampus Doğal yaşam çatalca da, park halinde, daha bi gece konakladık. bakalım sonraki kampları iple çekiyoruz ailecek. ne zaman olacaksa artıkın. 

image.thumb.png.b56cdf1977a421273458085abd4d19bb.png

Tüplük bölümünü fiberden yapmışlar, ve çekici ile gelirken nazarlanmış

şimdi buna beyaz dyson çeksem kafi olur mu?

Olcay Sert tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

İlle de kusursuz olsun dersen fiber tamiri kolay ve ustası her yerde var diyorlar. O zedelenmiş kısmı ilk haline kolayca getirirler sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Olcay Sert yazdı:

bu konu çok iyi olmuş @Burçin Denizalp @Kerem Bozdoğan

güney karavan gesi 404 aldık bizde, umarsan rena 360 alacaktık ikinci el sonra Burçinin memnun kalmasıyla güney karavan bombe ye döndük, Fuarda gesi modelini tanıttılar, dedik bu olsun. Kampus Doğal yaşam çatalca da, park halinde, daha bi gece konakladık. bakalım sonraki kampları iple çekiyoruz ailecek. ne zaman olacaksa artıkın. 

image.thumb.png.b56cdf1977a421273458085abd4d19bb.png

şimdi buna beyaz dyson çeksem kafi olur mu?

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Dış tasarım olarak medusaya baya benziyor tasarımı. İç dizaynı bambaşka. Çadırcılık zamanımda bende hep Güney karavan bakardım en ulaşılabilir oydu o zaman. Rahmetli Ender amcaylada baya sohbet ettik. 

Eskiden içi mdfydi ve şase de galvaniz değildi. O sebeplerden dolayı başkent tercih ettim.

Fiber tüplük için dayoson tam beyaz olmadığı için sırıtır. Elinden geliyorsa küçük kutu polyester macun al doldur orayı ufak bir zımpara sprey boya ilede lokal olarak boyayabilirsin. Buralarda olsaydın bir haftasonu ben yapardım sana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.