Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

f 2 tit 2011 yakıtından bıktım yardım edin çözelim şunu

ercan palabıyık

Önerilen Mesajlar

Akü? Yakıt?

Düşük voltaj gösterge panelinde tuhaf belirtiler verebilir, yol bilgisayarını etkileyeceğini zannetmiyorum yine de.

Onun dışında tüketimle bir ilgisini kuramadım...

cem abi benim arabam bu

abi şimdi düğmeleri kapatıyorum aracın cekişi artıyo tesisatı acınca sanki düşüş hissediyorum buda mazotu çok yaktırabilirmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem abi benim arabam bu

abi şimdi düğmeleri kapatıyorum aracın cekişi artıyo tesisatı acınca sanki düşüş hissediyorum buda mazotu çok yaktırabilirmi

Anlaşıldı, bu kadar akım çeken bir sistem olunca haliyle alternatöre yük biniyor, o da motordan güç çalıyor.

Ve tabii bir miktar tüketimini de arttırır, ama bence %10'u geçmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhtemelen daha kaliteli ses almak için yalıtımda vardır. Oda aracı biraz daha ağırlaştırır. pandizotu kolonu v.s eklersek 1345 kg olar focus1600 kg dur şu an tahmini.

bi ara arkadasımla hesapladık pandizot kicker 3 anfi ve diğerlerini 50 kg yi geçmiyor arabama yanıma gelen arkadaslarımın birinin kilosu 90 kg :nazar:) bide ben coğunlukla yalnız takılırım ruhsatta 1325 kg yazıyo olsun fazlasıyla 1400 kg 8 9 hazranda cnr fuarına istediler arabyı anlasamadık vermedim aracın dizaynından tut işçiliğine kadar ben yaptım tuş takımları içinde sonuc olarak fuar için kabini değiştirip fiberden yapıcaktım bir fiber 50 kiloya yakın olacaktı kicker l7 haric bunuda düşününce vazgectim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün senin yanına gelicekti arkadaş noldu o iş?

arkadasım askıya almak zorunda kaldım ben yoğun calısırımda kanal sağ sol falan günde 14 saat çalısır 8 saatte yatarım arabanın parçası varda insanın yok sıkıntı orda zaten :)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.