Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

Bu gün ben Ankara Başer otomotive gittim Aracı inceledim. Araçla ilgili Döküman istedim Ellerinde Yokmuş sadece Fiat listesi verdiler. Bana verilen fiat listesi aşağıdadır.

deeb233e.jpg

a8942ce9.jpg

Aşağıya baktım göremedim,hatta ekranın altına ve dahi masanın altına da baktım yoktu fiyat listesi :)) Ben Ankaradaki tüm Ford Bayilerine 3 e 5 er kez gittim,her gittiğimde arabanın yanındakilere arabayı kötüledim,bu ne ya,bu nasıl fiyat dedim,herkese bilgiç bilgiç şeyler söyledim..Amacım arabayı kimse almasında fiyatı düşsün tabii...Bir ara gözüm satış elemanına takıldı,adam gömleğinin kollarını sıvamış dövmeye geliyordu ki tam,hemen adamın yanına gittim ,sırnaşık bir tavırla bu arabaya sipariş vericem hemen sipariş alın dedim,adam afalladı,dumura uğradı,bişey diyemedi,sonuçta müşteriyim dövemez beni dimi ehehehehe :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıya baktım göremedim,hatta ekranın altına ve dahi masanın altına da baktım yoktu fiyat listesi :D) Ben Ankaradaki tüm Ford Bayilerine 3 e 5 er kez gittim,her gittiğimde arabanın yanındakilere arabayı kötüledim,bu ne ya,bu nasıl fiyat dedim,herkese bilgiç bilgiç şeyler söyledim..Amacım arabayı kimse almasında fiyatı düşsün tabii...Bir ara gözüm satış elemanına takıldı,adam gömleğinin kollarını sıvamış dövmeye geliyordu ki tam,hemen adamın yanına gittim ,sırnaşık bir tavırla bu arabaya sipariş vericem hemen sipariş alın dedim,adam afalladı,dumura uğradı,bişey diyemedi,sonuçta müşteriyim dövemez beni dimi ehehehehe :)

Valla dostum alem adamsın :) Fiyat düşürme konusundaki çabalarını takdirle karşılıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakal bunlar !

Çakallar avlarını topluca yakalarmış abi,bunlar çakal diilde olsa olsa Tilki olabilir :lol: Adamların elinde araba yooook,takas yapalım,arabanızı alalım yeni Focus verelim diyorlar,geçen bende şahit oldum..Amaç millete 60 binden çakmak Focusu...Gariban bilinçsiz müşteride arabadaki eksikliklerin farkında diil,ağzının suyunu akıtarak hemen yutuyor yemi....Dedim ya,bilinçsiz tipler olduğu müddetçe ne sony gelir,ne start-stop ne de geniş ve pixeli yüksek ekran ...Ben de gidere Jetta alırım sonu budur yani...3 ay sonra bu sonun olmamasını dilerim caaanı gönülden... :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hani şirketler halka arz edilir ya genelde borsanın en yüksek seyrettiği zamanlarda, ford da öyle yaptı fiyatların tavan olduğu zamanda focusu piyasaya sürdü böylece yüksek fiyatlarla o kadar zamandır bekleyen focusçuları yüksek fiyattan doyuracak ama bilinçli tüketici acelesi yoksa beklemeli eninde sonunda bu fiyatlar düşecek. hep opelden veriyorum örnekleri ama geçen sene mayıs ayındaki fiyatları ile yıl sonundaki fiyatları arasında indirim olarak ciddi farklar vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakallar avlarını topluca yakalarmış abi,bunlar çakal diilde olsa olsa Tilki olabilir :lol: Adamların elinde araba yooook,takas yapalım,arabanızı alalım yeni Focus verelim diyorlar,geçen bende şahit oldum..Amaç millete 60 binden çakmak Focusu...Gariban bilinçsiz müşteride arabadaki eksikliklerin farkında diil,ağzının suyunu akıtarak hemen yutuyor yemi....Dedim ya,bilinçsiz tipler olduğu müddetçe ne sony gelir,ne start-stop ne de geniş ve pixeli yüksek ekran ...Ben de gidere Jetta alırım sonu budur yani...3 ay sonra bu sonun olmamasını dilerim caaanı gönülden... :lol:

Dostum çok spesifik örnekler veriyorsun.. :lol:

Ben nerden bilebilirim ki bi aracın avrupasında ne var aslında bu donanım var gibisinden şeyleri..

Bilmek zorunda da değilim tüketici olarak :) HEeee biliyorsan hakkını ara ! Tabi köfte mal ilişkisini de unutmamak gerek.

Araç Avrupa dahil zor bulunuyor şuan tüm Dünya da satış başladı..Bunun kolay olmadığını bliinçli bir tüketici bilir zaten dimi ?

Haliyle ilk gelen araca herkesin binememesi ve yeni araçlar albenili olmasından 4-5 bin tl fazla verebilir insan..İlk'ler her zaman özeldir wub.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostum çok spesifik örnekler veriyorsun.. :blink:

Ben nerden bilebilirim ki bi aracın avrupasında ne var aslında bu donanım var gibisinden şeyleri..

Bilmek zorunda da değilim tüketici olarak :) HEeee biliyorsan hakkını ara ! Tabi köfte mal ilişkisini de unutmamak gerek.

Araç Avrupa dahil zor bulunuyor şuan tüm Dünya da satış başladı..Bunun kolay olmadığını bliinçli bir tüketici bilir zaten dimi ?

Haliyle ilk gelen araca herkesin binememesi ve yeni araçlar albenili olmasından 4-5 bin tl fazla verebilir insan..İlk'ler her zaman özeldir wub.gif

Kızlar için derler ki İlk Aşkını asla unutmazmış.Erkekler içinde derler ki ilk kazığı hiç unutmazmışız(Gerçi kazığın ilki sonu yok,hepsi aynı da :)) Şimdi hem ilk focus hem de ilk kazık olunca eminim asla unutulmayacak bir tecrübe olur yani :)Ehehehe...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaslar, yil sonu touch screen li versiyonlar gelince, mevcut ithal edilen versiyonlara ragbet duseceginden fiyatlarin dusecegini (mevcut ithal edilen 2011 modeller icin) bende dusunuyorum. Ancak yeni gelecek olan ve talebin yuksek olacagini tahmin ettigim versiyonlar da, mevcut satilan versiyonlarin fiyat seviyelerinde, belki daha da yuksek olacaktir. Ayrica mevcut versiyonlar, dusuk talepten dolayi tukenmezse, beklenen versiyonlarin ithalini de geciktirebilirler. Kur seviyesi de belirleyici olacaktir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar, yil sonu touch screen li versiyonlar gelince, mevcut ithal edilen versiyonlara ragbet duseceginden fiyatlarin dusecegini (mevcut ithal edilen 2011 modeller icin) bende dusunuyorum. Ancak yeni gelecek olan ve talebin yuksek olacagini tahmin ettigim versiyonlar da, mevcut satilan versiyonlarin fiyat seviyelerinde, belki daha da yuksek olacaktir. Ayrica mevcut versiyonlar, dusuk talepten dolayi tukenmezse, beklenen versiyonlarin ithalini de geciktirebilirler. Kur seviyesi de belirleyici olacaktir.

Mevcut versiyonlar tükenir merak etme...O kadar çok bilinçsiz tip var ki,alırlar hemen eldekileri...Yalnız eldekiler tükendikten sonra geleceklerin adeti çok önemli...Eeğer satışlar yüksek diye aynı sayıda ithalat yapılırsa Mytouch veya Sonyli versiyonlar seneye mart-nisana kadar gelmez...O zamanda benim el iki araba almak için farklı arayışlara girer,çünkü eşmi ancak sene sonuna kdr kandırabilirim....Hayırlısı artık... <_<

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüketici bunu bilmek zorunda değil ki bunu unutmayip

Hakarete uzanmayalım lütfen :yeah:

Tesekkurler

Nerede hakaret var?Bilinçsiz tip derken hakaret suçunun unsurlarından hiçbirisi oluşmamış durumda? Ben neyin ne zaman yazılacağını iyi bilirim Yakup Kardeş,sen endişe etme... :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerede hakaret var?Bilinçsiz tip derken hakaret suçunun unsurlarından hiçbirisi oluşmamış durumda? Ben neyin ne zaman yazılacağını iyi bilirim Yakup Kardeş,sen endişe etme... :claps:

Herkes aynı algılama düzeyinde değil ama :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.