Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 fusion

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

bu sabah ofiste günün ilk kahvesini yudumlarken.... bir taraftanda int. te şöyle bir göz atayım sonra evraklara bakarım demişken..... bu resim çıktı karşıma ve sabah sabah ne sert bakıyor bu böyle deyip.... bu duyguyu bu bakışını benim aracılığımla tüm forumdaşlarla paylaşama ihtiyacı duydum birden... :blink:şu asabi bakışını çok beyendim sizlerle paylaşmak istedim....

umarım hata etmemişimdir.........

Paylaşım için teşekkürler, ben de keyfini çıkarmanız için daha fazlasının olduğunu sizinle paylaşmak istedim :kop:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mazda...'KODO – Hareketin Ruhu' adlı tasarımla yollara çıkıcak....samurayların bishido kılıçlarının keskinliği ve şekline göre kılınç gibi olucakmış....bizimlerde cep cakısı bursa işi yapıyor napalım....

yerli otomobil de "heeeeeyt"- hareketin kralı adlı tasarımla yollara çıkacakmış... sürmene bıçağı ile bursa bıçağı arası bir keskinlikte olacakmış...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mazda...'KODO – Hareketin Ruhu' adlı tasarımla yollara çıkıcak....samurayların bishido kılıçlarının keskinliği ve şekline göre kılınç gibi olucakmış....bizimlerde cep cakısı bursa işi yapıyor napalım....

"At binenin kılıç kuşananın"

Mazda Takeri yle geleneklerinize bağlı kalırsınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.