Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 fusion

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Alperen kasap sevdiği postu yerden yere vururmuş...inan Tevfik bey seni çok sevdiği için takılıyor... :)

abi biliyorum, Neyzen Tevfik abimin dediklerinden kesinlikle alınmam.. ama dediğim gibi ihtiyar adam üstüne fazla gitmek istemiyorum... tabi ağam, elbet paşam diyip huyuna gidiyorum... napıcaksın, ihtiyarlık zor :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi muz ortana bi vole çakardım ama kücüğümsün...üzerim seni...haftasonun iyi geçsin....anladın sen onu kanımca.... :kıhkıh:

hahaha, daha onu yazarken böyle birşey yazacağından emindim ama işte, yaşlı adamsın, kalakalırsın, azıcık sevin diye muz orta gönderdim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahaha, daha onu yazarken böyle birşey yazacağından emindim ama işte, yaşlı adamsın, kalakalırsın, azıcık sevin diye muz orta gönderdim..

santrançta her hareketini rakibinin atagını önleyip yapıcaksın...bu bir ilkedir..bilmiyonmu sen...5 taş damaylamı yetiştin naptın... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

santrançta her hareketini rakibinin atagını önleyip yapıcaksın...bu bir ilkedir..bilmiyonmu sen...5 taş damaylamı yetiştin naptın... :kıhkıh:

santrançta gelecekteki bazı hamleler için bazı taşlar kurban verilebilir abi... bu da bir ilkedir... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) bizim zamanımızda.. 131... serçe v.b. arabalar vardı onlar hiç bakış atamazdı...

Bir ara Serçe lerin ön ızgaralarında yatay ve dikey asimetrik bir tasarım vardı, onu yan yan sırıtan bir surata benzetirdim :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.