Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 fusion

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

birara sahiplerine benzeyen evcil hayvanlar vardı...kedi köpek iki resim yanyana getirtilirdi...bencede araba sahiplerininde yüzleri yada tiplerinin ön ızgaralara bir şekilde yansıtıldığını ve alan kişilerinde bunlardan etkilendiğini düşünmüşümdür...burdaki neşeli ve şakacı halimden eser yoktur mesela dışarıda soguk kibirli ukala tavırlı bir adamımdır..yüzüme yakışan ise benim için en keskin olan alfaromeo....159 gelir mesela...soguk..keskin...sinirli..ve sıradışı...

resim koyamadım üzgünüm....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birara sahiplerine benzeyen evcil hayvanlar vardı...kedi köpek iki resim yanyana getirtilirdi...bencede araba sahiplerininde yüzleri yada tiplerinin ön ızgaralara bir şekilde yansıtıldığını ve alan kişilerinde bunlardan etkilendiğini düşünmüşümdür...burdaki neşeli ve şakacı halimden eser yoktur mesela dışarıda soguk kibirli ukala tavırlı bir adamımdır..yüzüme yakışan ise benim için en keskin olan alfaromeo....159 gelir mesela...soguk..keskin...sinirli..ve sıradışı...

resim koyamadım üzgünüm....

yaaaaaa, bıragallaaaşgına, şimdi burda karizma yerle bir oldu diye reanimasyon olaylarına giriyosun sevgili abim... yok dışarda soğukmuş da, kibirliymiş de filan fişman... pamuk gibi adamsın maşallah.. pamuk prens...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok abi sen içini rahat tut, Tevfik abimle öyle bir olayımız olmaz... bizimki aşık atışması :kıhkıh:

çok eğleniyorum onunla atışırken.. ehehehe.. Tevfik abim benim..

tamam ozaman.. olurya nede olsa sanal ortam... çok ta güzel dosluklar kurulmuşken bozulmasını açıkcası istemem.. :) :) .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam ozaman.. olurya nede olsa sanal ortam... çok ta güzel dosluklar kurulmuşken bozulmasını açıkcası istemem.. :kıhkıh::) .

ama Tevfik Abim içten içe alınıyorsa orasını bilemem... o zaman gerekli uyarısını yapar, saygıyı elden bırakmam.. o da sürdürüyor diye devam ettiriyorum ben atışmayı... he Tevfik abi? var mı bir durum?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok yok herkes yerini çizgisini güzel ayarlar...ben kimsenin kötü niyetle birşey yazdıgına inanmıyorum Alperende öyle kardeşimiz sagolsun..herzaman derim espiri yapmak önemli değildir...karşılayabilme yeteneği önemlidir diye...

biz burda lolo yaparken afganistanda helikopterimiz düşmüş 12 kişi şehit olmuş..allahtan rahmet diliyorum içim cız etti....of yaa...kötü haber...12 ocağa ateş düştü işte...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.