Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ip Tv

Teoman S.

Önerilen Mesajlar

Bu araalr buna IPTV ye sardım ama herkesin dediği gibi bir güvenilir yer bulamadım. Samsung Smart tv de Smart IPTV uygulamasıyla kullanacağım. Web sitesindne kanal dosyası falan yükledim. Bazıların ıaçıyor bazılarını açmıyor. İstediğim serverlarında yığılma, donma, kasma olmadan izleyebilmek. Her hangibir sorun olduğunda ulaşmak kolay olacak bir yer istiyorum. Koraxvipbox iptv yi buldum onu inceleyeceğim. Ama onda anladığım kadarıyla bir uydu alıcısı gibi receiver i var.  Cihaz olmadan direk tv deki uygulamadan izlemek istiyorum. Tabi bu iptv ücretli olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ben mgold germany kullanıyorum nerdeyse bir yıl oldu. bazen gıcık eden takılmalar olsada çoğunlukla karşılaşmadım

--1 dakika sonra eklendi--
12 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Samsung Smart tv de Smart IPTV

bununla kayınpeder kullanıyor sorunsuz izliyor 

https://siptv.app/mylist/ şurda url ekliyorsun yada kendin düzenleyip liste hazırlıyorsun. 5€ gibi bir ücreti vardı galiba uygulamanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen ordan yükeleme yaptım link ya da kanal listesi. Ben kanal listesi yükledim. Deneme sürümü var 5 gün sonra bitecek. O zaman görecez ne olduğunu. Bana senin dediğin gibi bir yer lazım sorun olmadan izleyeceğim. Bağlantıya göre sd-hd-uhd VEREBİLECEK YER.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman S. yazdı:

Bağlantıya göre sd-hd-uhd

bağlantıya göre veremediler. bende 720p aldım, 1080p alınca öyle bişiler yapsalar güzel olurdu. 

maç zamanı 8-10 kanaldan yayın yapıyorlar. ben genelde vip720 kanalında donmadan seyr eyledim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En güzeli tv den değil br adet iptv li uydu alıcısı ile izlemek.Usb ye kanalları atıp seyredeceksiniz.Benim Lg tv iptv donmalara sebep oluyordu.Botech uydu alıcısı aldım ve her kanalı!!!! seyrediyorum..Tabii sağlam,güvenilir bir server bulmanız gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siteden baktım 5,49 euro tek cihaz için yazıyor.

--2 dakika sonra eklendi--
6 dakika önce, suat coşkun yazdı:

En güzeli tv den değil br adet iptv li uydu alıcısı ile izlemek.Usb ye kanalları atıp seyredeceksiniz.Benim Lg tv iptv donmalara sebep oluyordu.Botech uydu alıcısı aldım ve her kanalı!!!! seyrediyorum..Tabii sağlam,güvenilir bir server bulmanız gerekiyor.

İşte benimde anladığım gibi server bulmak önemliymiş. Birde bu verdiğim Koraxbox iptv baya yerde mevcut. Ama işte cihaz var. En kötü bu kişleri arayım belki onlar tek serverda veriyorlardır. Mantıken vermeleri gerek. Cihazı olanlar neden hep cihaz alsın dimi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaklaşık 2 senedir server kullanıyorum.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Şimdi ki serverın süresi bitti.Malum futbol aşkı?,aboneliği yenileyeceğiz..Ayrıca botech sıfır ürünlerde içerisinde yüklü iptv aboneliği de oluyormuş.Tabii almadan araştırmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.