Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2008 Focus Amortisör Marka Tercihi

Taylan U.

Soru

İyi forumlar arkadaşlar aranızda yeniyim öncelikle herkese merhaba benim 2008 model focus 2 aracım var ön amortisörlerimde sıkıntı var şuan marka tercihi olarak ne önerirsiniz marka konusunda pek bilgim yok, standart bir amortisör istiyorum. Etraftan duyduğum kadarıyla Monroe, Sachs bu markalardan hangisini önerirsiniz ve usta amortisör kepinin de değişmesi lazım dedi bunlarda amortisör kepi mi var yoksa takoz mu var? teşekkür ederim yardımlarınız için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sachs orjinal aksamdır. Ford'un kendi kullandığı orjinal ekipmandır. Benim tavsiyem budur. Monroe ile ilgili de çok iyi duyumlar aldım ben de. O da olabilir. Eğer çok iyi birşey istiyorsanız KONi kullanın. Ama tuzludur.

Değiştirmişken kepini de değiştirin. Takım olsun. Demek ki usta gerekli görmüş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.