Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracım titanium x mi?

Barış Kılınç

Soru

mrb arkadaşlar. aranızda yeniyim. 2014 model model cmax aldım galeriden. ilanda titanium x yazıyordu. trafik sigortası yaptırırken sigortacı daha önceki sigortaların ve kaskoların titanium olarak yapıldığını söyledi. 3 yetkili servisi aradım. 2 si motor şasi nodan kontrol edip titanium olduğunu söyledi. diğeri aracın bazı özelliklerini sordu ve titanium x olduğunu söyledi. sorduğu sorular şunlar:

+panoramik cam tavan var mı?,

-var

+cantlar kaç inç?

-17

+ led far var mı?

-var

+aracınız titanium x.

bu durumda benim aracım titanium x mi yoksa titanium mu? yukardaki özellikler x paketin özellikleri mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Çünkü araba Titanium bunun üstüne X opsiyonu var bu “X” değil “Teknoloji” opsiyonu da olabilirdi. Kaskoda vs her donanım için ek satır olmuyor. Sonuç olarak “Titanium X” donanımı değil araba. Hata olması garip değil. Ford, bu hatalar olmasın diye bazı arabalarına ek donanımlı kasko listesi de sunuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Peki x pakette bulunan özellikler tam olarak nedir? Bazı sitelerde yağmur sensörü, far sensörü, otomatik kararan ic dik aynası demiş. Bazı yerlerde park asistanı demişler. Ford yetkili satıcıları bile net cevap veremiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Barış Kılınç yazdı:

Peki x pakette bulunan özellikler tam olarak nedir? Bazı sitelerde yağmur sensörü, far sensörü, otomatik kararan ic dik aynası demiş. Bazı yerlerde park asistanı demişler. Ford yetkili satıcıları bile net cevap veremiyor. 

ilk mesajdakiler. cam tavan, 17 jant, xenon, ısıtmalı ön cam(yıla göre değişiyor olabilir), elektrikli bagaj kapağı, arka kapı perdeleri. cmax için böyle, focusta fiestada farklı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben alırken X Pakette aşağıdakiler vardı. Aracım 2017 model.  

- Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi,

- Akıllı Bagaj Kapağı,

- Panoramik Cam Tavan,

- Arka Kapıya Entegre Güneşlikler,

- 17 inç Alaşımlı Jantlar, 

- Isıtmalı Ön Cam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.