Jump to content

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız

• Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şu an görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL

Önerilen Mesajlar

Selam arkadaşlar.

Az önce babamın telefonundaki tüm fotoğrafları bilgisayara kaydetmiştim. Yeni telefona aktaracaktım fakat dosyayı yanlışlıkla sildim (çöp kutusu değil, komple sildim. Eeee ne demişler delikanlı adam dosyaları shift+delete ile siler :) ) Bunu kurtarabilir miyiz? Recuva diye bir program denedim bulamadı.
Windows 7 ve şirket bilgisayarı.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Derin tarama yaptırdım hocam, dosyayı da buldu ama dosyada 85 civarı fotoğraf vardı sadece 5 tanesi görünüyor içinde..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
24 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Derin tarama yaptırdım hocam, dosyayı da buldu ama dosyada 85 civarı fotoğraf vardı sadece 5 tanesi görünüyor içinde..

@Servet Ö. den yardım iste :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle sildiğiniz diski kullanmayın. O bilgisayara herhangi bir yazılım yüklemeyin. Hatta işlem yapmayın. Her yaptığınız işlem silinmiş olan verilerinizin diskteki yerinin üzerine yazabilir ve sonrasında onları kurtarmanız imkansız hale gelir. Başka bir bilgisayara kurtarma yazılımını kurun. Cem Beyin söylediği yazılım olabilir. Daha eski ama free olarak bulabileceğiniz Final Data Enterprise olabilir. Sonra da diskinizi o bilgisayara ek olarak bağlayıp taramanızı yapın. 

Üstte yazdığınız denemeyi yaptıysanız eğer, büyük ihtimalle daha fazla bir şey kurtaramayabilirsiniz. 

Günal Yılmaz tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bir saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Program canavar. 2007 yılı dosyalarını bile buldu ama 1 saat önce sildiğimi bulamadı :( 
Sanırım yapacak pek bir şey yok. En güzeli salağa yatmak :hmm:

Babayı bi arayıp hal hatırını sormak lazım rakı içtiğimizden beri görüşemedik babayla :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
23 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Adaş senin dalak ne durumda? Ağrı sızı yok inşallah.. :smiley2k:

3 gündür hastanelerde kontrolüm için check up yaptım cillop gibisin dedi :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.