Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Resimdeki Işaret Nedir?

Ali Erhan Güven

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Bende uğraşıyorum trafik işaretleri tanıma için Rus formunda da araştırdım ipma modülünü yapılandırma mız gerekli galiba değerleri buldum ancak daha ugrasmadim 
Paylaşır misiniz ben herhangi bir as bulilt kodu bulamadım. Menü de aktif ediyorum ancak 3 sn sonra tik işareti kalkıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rus formunda buldum bunu 

Screenshot_20171217-202836.png

--2 dakika sonra eklendi--
10 dakika önce, Özer Aksu yazdı:
34 dakika önce, Aşkın Aşık yazdı:
Bende uğraşıyorum trafik işaretleri tanıma için Rus formunda da araştırdım ipma modülünü yapılandırma mız gerekli galiba değerleri buldum ancak daha ugrasmadim 

Paylaşır misiniz ben herhangi bir as bulilt kodu bulamadım. Menü de aktif ediyorum ancak 3 sn sonra tik işareti kalkıyor.

Galiba FORScan ile modül konfigürasyon değerlerine bu şekilde uygulanacak. Yapabilirseniz bilgi verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
29 dakika önce, Aşkın Aşık yazdı:

Rus formunda buldum bunu 

Galiba FORScan ile modül konfigürasyon değerlerine bu şekilde uygulanacak. Yapabilirseniz bilgi verirseniz sevinirim

hangi baytın neye karşılık geldiğini çözen yoksa ellemeyin. Geri görüş kameram hala çalışmıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
31 dakika önce, Aşkın Aşık yazdı:

Rus formunda buldum bunu 

İşe yaramıyor bunu yapmıştım. Modül yeniden programlanıp kalibrasyon yapılması gerekiyor. diğer türlü çalışmıyor

IPMA.png.e21f5936195dd675261eb33c81a44b9b.png

Bendeki kodlar bu şekilde verdiğiniz kodlarla çoğu uyuşmuyor araç tekno paket, geri görüş kamera ve sony navigasyon var .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar. Bu başlık ile ilgili yeni konu açmaya gerek görmediğim için buraya sorayım. Profilimde belirttiğim 2012 model TDCI Titanyum aracımın ön camında yuvalar tam ama sensörler eksik galiba. Şerit takip vs. sensörleri aracımda yok ama eklenebilirmi? Nelerin değişmesi gerekir? maliyet ne kadar olur? Gerçi çok önemli değil ama bazen Afyon-Konya yolunda dalgınlık oluşması ihtimaline karşı fenada olmaz. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.