Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

VW Jetta 1.2 TSİ Trendline Hakkında.

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Fiyatın 1.6 atmosferikten yüksek olmayacağını umut ediyorum.

Hatta düşük olmalı !

Zor, her ne kadar daha düşük vergi diliminde ise de üretici fiyatı yüksek tutarak buradan gelecek kazancı yok ediyor.

En azından Avrupa'da böyle, mesela Almanya'da €200 daha pahalı.

Ayrıca

- Yüksek Ar-Ge maliyeti

- Düşük tüketim ve düşük verginin getirdiği cazibe

- "Elde edilbilir"likten çok "Arzulanabilr"liği vurgulayan satış stratejileri gibi nedenlerle hayal görmemek lazım.

Bu arada hafta sonu bir arkadaşın aldığı beyaz Seat Altea XL'i kullandım, Style donanım seviyesi ile (ki hemen hiç eksiği yok) 1.6 105 BG dizel ve 7 ileri DSG ile 58.000 TL.

Bence çok rekabetçi bir fiyat-kalite oranına sahip, çocuklu aileler ve yüksekte oturmayı sevenler için mantıklı.

C-Max ile kıyaslamada hem performans, hem sıkıcı kokpit tasarımı, hem de biraz yol tutuşu ile geride kalıyor, ancak başarılı bir otomatik şanzıman ve oldukça geniş iç mekan sunuyor.

Artık Ford şu küçük dizellerde ve 1.6 EB'larda otomatik şanzıman işini çözse iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.