Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Fiesta Aux Çıkışı İhtiyacı

Önerilen Mesajlar

Merhabalar siteye yeni üye oldum, 6-7 ay önce ilk arabamı aldım yıllardır ford kullanıyoruz ancak bi talihsizlik benim başıma geldi aracımda aux çıkışı yok yıllardır araçlarına aux koyan ford benim araçta kaldırmış bu çıkışı, usb çıkışı deseniz müzik dinlemek adına bi işe yaramıyor iphonedan tıkladığım şarkıyı açamıyorum spotify dan şarkı zaten açamıyorum şarj etmekten başka bi işlevi yok. Aux taktırmak istiyorum ancak serviste çıkış aparatı 70Tl tesisatına 530tl dediler işçiliksiz, çok fazla geldi, nasıl bu sorunumu çözerim bilgisi olanlar bi yol önerirse çok sevinirim.

okumaya üşenen arkadaşlara da özet geçeyim aux çıkışı yaptırmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

youtube da arama yaparsanız karaböcük kanalında kendi yapmış olduğumuz modülü fiestaya uygulamıştık modül sayesinde aux usb bluetoothtan müzik dinleyebilirsiniz bluetoothtan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Resul özdemir yazdı:

Yurtdisinda yasayan kuzenim her aracin teyp unitesi arkasinda aux grisi bulunur.. bir yerden kablo sok tak isini gorur dedi.. ben teybi daha onceden sokmustum ama dikkat etmedim aux varmi yokmu diye..

Ben onu yetkili serviste yaptırayım dedim işte ama çok uçuk fiyat çektiler teybin çıkışlarının fotoğrafı var mı onları koyabilirsen ve ya bana ulaştırırsan çok iyi olur 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağdaş kardeşim bu konu üzerine yutupda bir arkadaş kendisi 5 dakika ićinde kendisi yapıyor. Bir bak istersen gerçi senin araç focusun hangi modeli ilmiyorum ama bir bak derim. Bir çıkış için bu kadar meblaa çok acımasız olmuş bence benim araç dada yok ama filaşh Bellek kullanıyorum pekte aramıyorum. Aslını sorar san

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
22.10.2017 - 16:15 tarihinde, Çağdaş G. yazdı:

Merhabalar siteye yeni üye oldum, 6-7 ay önce ilk arabamı aldım yıllardır ford kullanıyoruz ancak bi talihsizlik benim başıma geldi aracımda aux çıkışı yok yıllardır araçlarına aux koyan ford benim araçta kaldırmış bu çıkışı, usb çıkışı deseniz müzik dinlemek adına bi işe yaramıyor iphonedan tıkladığım şarkıyı açamıyorum spotify dan şarkı zaten açamıyorum şarj etmekten başka bi işlevi yok. Aux taktırmak istiyorum ancak serviste çıkış aparatı 70Tl tesisatına 530tl dediler işçiliksiz, çok fazla geldi, nasıl bu sorunumu çözerim bilgisi olanlar bi yol önerirse çok sevinirim.

okumaya üşenen arkadaşlara da özet geçeyim aux çıkışı yaptırmak istiyorum.

İletişime geçtiğiniz servis hangisiydi? Ben İstanbul'da bu konuyla ilgili 4-5 servisi aradım,  hepsi de navigasyon takalım istediğiniz şey yapılmıyor dedi. Ben aracın teybini değiştirip çin malı bir ürün takmak istemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2016 Fiesta Aux Çıkışı İhtiyacı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.