Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kışlık Lastik Önerisi

AliIşık

Önerilen Mesajlar

Konum İstanbul..Sanırım Lassa Snoways 3 alacağım bende..5 bayii dolaştım her markadan..en düşük 220, en yüksek 250 dediler lassa için..petlas snowmaster 200-210..sava 240..bridgestone lm001 260..goodyear 270-290 vs...petlası eledim..diğerleri de uçuk biraz bütçeye göre..Lassa da karar kıldım gibi..kullananlar memnun..başka önerisi olan var mıdır? kolayoto da 205tl..gittigidiyor, n11(tükenmiş) 210 tl..fiyat almadım ama kulak arkası sökme takma 70 80 alıyor lastikçi diye duydum geçen..öyleyse bayiiden almak mantıklı gibi..şanssız adamımdır..sizce internet mi? bayii mi? internette hangi site önerirsiniz ve memnun musunuz ?

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Halit AYDIN yazdı:

Konum İstanbul..Sanırım Lassa Snoways 3 alacağım bende..5 bayii dolaştım her markadan..en düşük 220, en yüksek 250 dediler lassa için..petlas snowmaster 200-210..sava 240..bridgestone lm001 260..goodyear 270-290 vs...petlası eledim..diğerleri de uçuk biraz bütçeye göre..Lassa da karar kıldım gibi..kullananlar memnun..başka önerisi olan var mıdır? kolayoto da 205tl..gittigidiyor, n11(tükenmiş) 210 tl..fiyat almadım ama kulak arkası sökme takma 70 80 alıyor lastikçi diye duydum geçen..öyleyse bayiiden almak mantıklı gibi..şanssız adamımdır..sizce internet mi? bayii mi? internette hangi site önerirsiniz ve memnun musunuz ?

toplamda 10 lira fark var eder zaten etse etse. 220ye veren yerden alın bence. internet derseniz kolayoto iyidir. gg n11 vs satıcı önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Ozan Kar yazdı:

13 Aralıkta aldım, 1 hafta kampanya var demişlerdi ancak verirler bence aynı fiyattan. 205 55 16. T sınıfı yalnız, bana yeterli :) 

Bugün aldım. 290 liradan verdiler. Yalnız taktıktan sonra H serisi taktıklarını fark etmişler ☺️ Fiyat farkını talep etmediler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonunda taktım kışlıkları..En uygun fiyat veren Petlas bayiiden aldım..Diğerleri 240, 250, 235 filandı..220 tl Lassa Snoways 3, 205/55/r16 91 H..internet 210 tl filan sök tak aynı geliyordu..lastikler ikisi 39.hafta, ikisi 42.hafta üretimi..Bu arada sol ön lastiğede çivi girmiş..hafif kaçırıyordu 2 gündür..nisanda aldığım goodyear efg 4'te 3 oldu:) şans mı desem bilemedim..3 ü patladı..bridgestone turanza da hiç böyle yaşamamıştık..Umarım Lassa ile sorunsuz bir süreç olur..Hayırlısı:)

1514037290598.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.