Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Deniz Tuzu Lekesi Nasıl Çıkar?

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Deniz Tuzu Lekesi Nasıl Çıkar? olarak değiştirdi
2 saat önce, Erhan GÜLER yazdı:

Yazın yaptık bir hata, deniz tuzu lekesi oluştu, nasıl çıkar bilmiyorum, 250 tl istediler. Daha ucuza istanbulda nerede temizletebilirim? Ya da sizin öneriniz nedir çıkarmak için?

Nerede olduğunu yazmamışsınız. İç döşeme, boya? Ona göre yorum yapalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kullandığım şirket aracında koltuktaki gres yağı lekelerini (abartmadan söylüyorum katman olmuştu) ŞOK'tan mintax kırmızı şişe spreyi kullandım. Tertemiz yaptı o zaman. Deneyebilir ya da profesyonel koltuk yıkama yaptırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sasiracaksiniz biliyorum ama bildiginiz sac spreyi; tukenmez kalem, pastel boya, cay, kahve vb tum lekeleri mukemmel cikartiyor. Kendi aracimda denedim gayet basarili oldu. Alternatif olarak roc oneririm ama once bir sac spreyini deneyin derim. Temizligi yaptiktan sonra yapis yapis olmamasi icin uzerinden duru islak bezle gecin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.