Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

PS3 Yardım

Önerilen Mesajlar

24 saattir elektrikler kesikti 2-3 saat önce geldi.Şiddetli fırtına vardı İskenderun'da.

2-3 saat sonra PS3 başında olurum.

Sabri'cim,bende şu anda Battlefield 3,Fifa 2012 ve Resistance 3 oyunları var.

Ama en kısa sürede MW3'ü alacağım merak etme :D

2007-2008 yıllarında askerde iken her gece 4-5 saat oynuyordum MW2'yi.Ayıptır söylemesi bu oyunun piri olmuştum.

Ancak PS3 joystick kollarına alışmam uzun sürecek gibi.

Bu arada siz de BF3'ü muhakkak almalısınız.

Multiplayer'da bunun üzerine oyun tanımam.

Beklerim şimdi 80 levelım MW2den bilirsiniz silahlarımı altın yaptım ayıptır sölemesi :D şimdi BF3 alırsam MW3ü bırakıcam fifa pes gibi aslında bu iki oyun birini seçip ondan devam etmek gerek :D

MW3 alırsanız party kurar oynarız :)

Bende MW3 üzerine tanımam :D bamya gibi bişi bu ya tatmadan bilemezsin :)

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

TDU2 Hawai Cup2 ... 7. yarış A1 arabayla dağ yolunu 2.23ten daha çabuk nasıl çıkacağız.

- Veyron (3. kademe modlu)

- Koeniggsegg CCXr (3. kademe modlu)

- Ariel Ayom 300 Supercharged (4. kademe modlu)

hiç biri ile beceremiyorum tıkandım, kaldım.

Uygun fiyata orjinal kol veya Logitech GT DF satan varsa talibim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Dün akşam GT5 kıdemli serisindeki adını unuttum yarış arabalarının girdiği şampiyonaya ful modlu Corvette im ile girdim (evet ford gt40 iyi yol tutmuyor)

- Önceki akşam İndianapolis ovalde ve monzada 1. oldum . Dün akşam da japonyada 2. oldum ve Sarthe de 1. oldum 375 puan aldım. İkinci herif de 325 puan aldı. Son yarış olan Nürburgringte 3 tur sonunda 3. bile olsam kazanıyorum. Ortadan başladım ilk virajlarda çarpa çurpa hemen 1.liğe oturdum. Fakat carousel den 1-2 dakika önceki hızlı virajarda duvara sıvanıp 3. lüğe carouselden sonraki bir hızlı virajda da yine duvara sıvanıp sonunculuğa düştüm ondan sonra da ne yaparsam yapayım 9. luktan yukarı çıkamadım (3 tur yarış her tur 08:30 ). Lanet olası şampiyona ödülü 2 kaçtı.2 akşamım ve en az 4 saatim de heba oldu..Boş işler bunlar yavvv :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GT5 için direksiyon şart.. Zamanında Logitech GT DFleri Vatan 130lara kadar düşürmüştü salak gibi almadık. Şimdi 300 TL.

Ben GT5i çok seviyorum. Pistlerde bol bol turluyorum...

Bir de TDU2 yi seviyorum. Boş boş Hawai sokaklarında gezdiğim bile oluyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direksiyonsuz çok mücadele şansı yok. Bir yerde tıkanıyorsunuz. İki oyunda bende var. Durumu bilince çok ilerleyemeden bıraktım. Bir de birara Uncharted online fena sarmıştı. Başka birşey oynayamıyordum. Bir süre sonra millet profesyonelleşip uçan kuşu kirpiğinden vurmaya başlayınca oda baydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

PlaystationNetwork : sabri_ozer eklersiniz ps3 sahipleri call of duty modern warfare 3 alırsanız onlineda oynarız :)

ben eklerim keyifle; MW3 de var ama pek online oynamıyorum; bana da iyi olur. Birlikte oynarız derken bu special ops mu yoksa direk online team deathmatch mi?

bu arada bu haftasonu boşum baya bi; fırsat olursa deneyelim...

Oynayan da çok var; takım kursak gerçekten keyifli olabilir.

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

PlaystationNetwork : sabri_ozer eklersiniz ps3 sahipleri call of duty modern warfare 3 alırsanız onlineda oynarız :)

ben eklerim keyifle; MW3 de var ama pek online oynamıyorum; bana da iyi olur. Birlikte oynarız derken bu special ops mu yoksa direk online team deathmatch mi?

bu arada bu haftasonu boşum baya bi; fırsat olursa deneyelim...

Oynayan da çok var; takım kursak gerçekten keyifli olabilir.

Suan zaten black ops 2ye gectik clan olarak 2012 kasimdan beri. IDmide degistirdim isim soyisim yuzunden.

Haftasonu doublexp vardi prestigeleride fulledik bizi tutabilene aşk olsun :D

Bops2de serverlar sadece rus turk ve arap buluyor o sikinti baya mw3te butun dunyayla oynuyordun

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suan zaten black ops 2ye gectik clan olarak 2012 kasimdan beri. IDmide degistirdim isim soyisim yuzunden.

Bops2de serverlar sadece rus turk ve arap buluyor o sikinti baya mw3te butun dunyayla oynuyordun

bops2 yoksa oynayamıyor muyuz yani? =) 

neyse ben daha 0 level bile değilim; kevgir olurduk zati =D

ama klana katılmak fena olmazdı hani; geceleri optan opa koşardık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bops2 yoksa oynayamıyor muyuz yani? =) 

neyse ben daha 0 level bile değilim; kevgir olurduk zati =D

ama klana katılmak fena olmazdı hani; geceleri optan opa koşardık

Ilk 1.000deyiz suan zaten aksamlari mesai aksam 8 gece 2-3 :) mw3de alisin biraz blackops2ye gecersiniz mw4de gelecek kasim gibi PS4 uzerinden.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.