Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

PS3 Yardım

Önerilen Mesajlar

Niye super slim bakiyosun 120 GB slimler 499du bi ara teknosada super slim alma cok plastik ve isciligi kotu ve 12 gb icerik ayni sadece kucuk

Özellikle super slim bakmıyorum. Zaten sony center'daki eleman da super slim'lerin lensleri açıkta tozlanabilir dedi.. ama slim'ler de 499 filan değil.. 12 GB super slim ile 120 ve hatta 360 GB slimler arasında fiyat farkı yok.. hatta onlar 699 TL...

Sony centera hic girme abi 7.1 wireless headseti var sonynin ps3 icin onlarda 299du ben 225e aldim garantili faturali. www.hepsisony.com burayada bak
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony centera hic girme abi 7.1 wireless headseti var sonynin ps3 icin onlarda 299du ben 225e aldim garantili faturali. www.hepsisony.com burayada bak

Dediğin siteye bakayım şimdi ama teknosa, bimeks, electroworld vs gibilerin arasında en ucuzu da sony center dı :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğin siteye bakayım şimdi ama teknosa, bimeks, electroworld vs gibilerin arasında en ucuzu da sony center dı

Eski kasa (slim) 120gb almanı tavsiye ederim. Çift joystick eve oyun için gelen varsa anlamlı. Fakat fiyatlar çok düşmedi gibi geliyor bana. Ben yaklaşık 2 yıl önce taksitle 850 civarına  2 joystick ve hediye logitech  klavye ile almıştım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski kasa (slim) 120gb almanı tavsiye ederim. Çift joystick eve oyun için gelen varsa anlamlı. Fakat fiyatlar çok düşmedi gibi geliyor bana. Ben yaklaşık 2 yıl önce taksitle 850 civarına  2 joystick ve hediye logitech  klavye ile almıştım. 

Eve oyun için gelen olabilir onu bilmiyorum da, LB Planet'ı eşimle birlikte oynamayı planlıyorduk onun için.. Şuan için alımı ertelemek zorunda kaldım fiyatlardan dolayı ama alırsam eski kasa slim alacağım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12GBlar yeni super slim maliyeti dusurulmus ps3 ilk fat kasalardan zarar acikladi sony slim kasalardan para kazandi simdide super slimlerle para kirmaya calisiyor ps4e kadar.

2007de cikti ps3 6 sene oldu var mi 6 sene giden teknolojik bi alet ?

Ps4u bekleyin ps3 oyunlarida calisacak uzerinde :yeah:

Sony buyurdu ki ps3 oyunları ps4'de çalışmayacakmış...

yaşın olmuş 30...hala oyun oynuyorsun diyen yok mu etrafında? :)

Benim yaş olmuş 32 ama ps3 oynuyorum; kesmiyor masaüstü rol yapma oynuyorum 16 senedir; kendi PC'im yok; iş laptop'ı çok iyi değil yoksa PC oyunu da oynardım...

Tek sıkıntı; işten-güçten vakit pek bulunamıyor...

ps 4 çıkınca da hemen alırım büyük ihtimal diablo 3 uyarlayacaklarmış çünkü...

" oyuncu insan " kuramına göre oyun oynamak yaradılışımızda var =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.