Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

30 Bin Tl Araç Tabiki Focus

İbrahim Furkan Arısoy

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar focus 1.6 tdci almak istiyorum en az 2011 model düşünüyorum.

45 bin TL param var 

sizce 2011 model titanium mu alayım

2012 model trend x mi alayım yeni kasa

ya yeni kasa düşük donanım / eski kasa yüksek donanım. arada kaldım. ikiside 45 e bulunabilir duruyor. sene sonuna kadar bekleyebilirim acelemiz yok araç almak için.

5 Ağustos

bizde şu an 2006 1.6 tdci focus trend var babamda . malum seviliyor bizde. çünkü eşşek gibi kullanıyor tık yok.

bende mk2 focus düşünüyorum ( 2006 dan mı başlıyordu)

30 bin tl bayramdan sonra yani ağustos eylül ekim maaşım yatınca Rabbim izin verirse alacağım

petrolüm yok çok yakmasın işten eve evden işe bineceğim hafta sonları memlekete gidip gelebilirim ayda bir 800 km eder inşallah ve 2 yıl sonra inşallah büyüteceğim bir araç

aklıma takılan bir soru kaç km araç bakayım 

yüksek km araçlar 140-175 arası diyebiliriz benzin mi olması dizel mi olması tercih edilesi

dizel olursa yüksek alır yüksek satar mıyız. 

km satışta sıkıntı olur mu 2 yıl sonra

dolu bir focus olsa ne güzel olurdu en azından ön kol dayama hız sabitleyici. gerisi faso fiso şimdilik

değerli yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar süre kullanacaksınız? Çok yakında focus 4 çıkacak ve  eğer mk 2,5 kasa  2011 alırsanız biraz dah eski bir araca sahip olmuş olursunuz. Yanlış anlamayın bende mk 2 kasa ghia kullanıyorum fakat iyi düşünmek lazım. Burda artı ve eksileri iyi kıyaslayın. Titanium sizi donanım olarak tatmin eder ama yol sesi kronik sorun . Fayda maliyet olarak donanım açısından 2,5 kasa iyi bir seçim. 3 kasa ise 2 kasaya göre sessiz olması en büyük avantaj. Donanım zayıf malesef . En fazla 1 bilemedin  2 sene aracı kullanmayı düşünürseniz   2011 titanium alınabilir. Uzun süreli ise satış değer kaybı daha az olacağı için 3 kasa daha mantıklı olur. Kendi tercihim donanım yani titanium olur. nedeni ise 3 kasa trend x bir yıl kullandım artıları var ama donanım aradım. Radiosunun sony  ,  kliması nın dijital ve  koltuğun  bel destek ayarının  olmasını istedim. Sessizlik ise 2 ye göre en büyük artısı idi o beni gayet mutlu etti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence birkaç parça boyali biraz hasar kayıtlı focus 3 style yada titanium alın ucuza alır ucuza satarsınız daha donanımlı ve daha güncel kasaya binersiniz .45 bine zaten iki aracında hatasız ,boyasız düşük km de olanını bulamazsınız.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiyatlar konusunda aynı olduğu bariz. Artık benim şansıma gelecek araca pazarlık ile alabileceğimi düşünüyorum.sahibinden enayi Avlama yeri galiba millet %10 fazla Fiyat yazıyor ya denk gelirse biri diye. pazarlar daha uygun. sahibinden de dahi bir kaç insaflı insan geliyor. Millet oraya 48 yazıyor diye direkt 48 vermeyelim 2. El 6 yaşında neredeyse 100 bin km araçlar bu kadar ucuk olmamalı. Memur oldum 2 3 yıl kullanıp satmak sonrasında superb gibi bir araç almak istiyorum. Bu süre içinde ankara içinde kullanacağım inşallah. Çok az uzun yol. haftasonları ankara.Nevşehir git gel yapabilirim. En fazla. yakacağı 150 tl il içi gezme dahil git gel. (2006 tdci focus var tecrübe ile sabit ?)bu arabayi bundan seviyorum. Ama 2012 yeni kasa sessiz ise düşünürdü beni. Çünkü o ses kafamı bazen şişişiyor ama güven hissinden dolayi katlanılır. 

yani aynı fiyata yeni kasa düşük donanım mı eski kasa full donanım mı.

Cevap yazan zaman ayı ör an herkese çok teşekkür ediyorum 

biraz boyalı bisiklet motor araç sürtmesinden dolayi yanlardan macun gibi ya da çamurluk tek kapı değişme tarzı düşük hasar kayıtlı araçlar bana sorun olmaz. yürüyene motora iskelete zarar gelmesin. değerinde alır değerinde satarım. çizikli de olur ne olacak. Bizim arabın her taraf lekeli ? babam boyatmıyo bana yetiyor diyor öyle bir araba neden olmasın . Jant kapakları dayanamadım ben aldım kaç yıldır jant kapağı yok siyah siyah hiç fark etmiyor ona

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, İbrahim Furkan Arısoy yazdı:

fiyatlar konusunda aynı olduğu bariz. Artık benim şansıma gelecek araca pazarlık ile alabileceğimi düşünüyorum.sahibinden enayi Avlama yeri galiba millet %10 fazla Fiyat yazıyor ya denk gelirse biri diye. pazarlar daha uygun. sahibinden de dahi bir kaç insaflı insan geliyor. Millet oraya 48 yazıyor diye direkt 48 vermeyelim 2. El 6 yaşında neredeyse 100 bin km araçlar bu kadar ucuk olmamalı. Memur oldum 2 3 yıl kullanıp satmak sonrasında superb gibi bir araç almak istiyorum. Bu süre içinde ankara içinde kullanacağım inşallah. Çok az uzun yol. haftasonları ankara.Nevşehir git gel yapabilirim. En fazla. yakacağı 150 tl il içi gezme dahil git gel. (2006 tdci focus var tecrübe ile sabit ?)bu arabayi bundan seviyorum. Ama 2012 yeni kasa sessiz ise düşünürdü beni. Çünkü o ses kafamı bazen şişişiyor ama güven hissinden dolayi katlanılır. 

yani aynı fiyata yeni kasa düşük donanım mı eski kasa full donanım mı.

Cevap yazan zaman ayı ör an herkese çok teşekkür ediyorum 

fiyatları yakın iki aracında ,yalnız 45 bine iki aracında temizini  bulamazsınız, sahibindende tamam bazıları yüksekten uçuyorda uygun yazanlarda var .Millette enayi değil herhalde 55 bin TL lik aracı 45 e verecek kadar ,pazarda daha da pahalı araçlar hele Nevşehir ,Kayseri civarına gelirseniz 45 lik araçları 50 ye alırsınız...0 km si 100 bin olan aracın 2.el 5 ,6 yaşında olanınin 55  60 bin olması gayet normal

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-76.000-km-de-ford-focus-titanyum-462826770/detay

mesela.bu araçta yalan söylüyor sizce yani

o.fiyata satmaz mi

beni mi kandiriyor sizce :) . 2011 titaniumlar hep bu civarda geziyor gibi duruyo.bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, İbrahim Furkan Arısoy yazdı:

Peki 45 bin e ne alayım ? siz bilen bir abiye benziyorsunuz.  yoruldum artık ?. 45 binden az da olabilir. Megane Clio .... dizel ay yakan donanımlı hafif . 3 yıl sonra satip yükselteceğiz

focus alın ama her ilanada güvenmeyin biraz boyalı hasar kayıtlı ama ağır hasar kaydı olmayan focus alabilirsiniz ha ben hasar kayıtsız araç arıyom derseniz de temiz fiesta vb. tarz araçlara bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.