Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 FII Tit.X dizel HB

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Bence fırsat falan değilmiş. Kaçan birşey olduğunu da düşünmüyorum. İstediği kadar donanım olarak zengin olsun, bundan 7-8 sene öncesinin teknolojisi ile üretilmiş ve dahası artık üretilmeyen bir araçtan bahsediyoruz. Focus 3 ün tipini beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz o başka konu ama bundan her anlamda çok daha iyi bir araba.. Ben buna 45 vereceğime 50 verip yeni kasa style plus falan almayı tercih ederdim şahsen. Mesela şunu..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-yeni-kasa-hatasiz-2011-25-09-cikisli-seker-kirmizi-park-asistan-71487130/detay

Bu 51 ediyorsa demekki HB ve normal bir renk 49 civarında satılacak demektir. Sedan istenmiyorsa 48-49 a yeni kasa kovalanabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence fırsat falan değilmiş. Kaçan birşey olduğunu da düşünmüyorum. İstediği kadar donanım olarak zengin olsun, bundan 7-8 sene öncesinin teknolojisi ile üretilmiş ve dahası artık üretilmeyen bir araçtan bahsediyoruz. Focus 3 ün tipini beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz o başka konu ama bundan her anlamda çok daha iyi bir araba.. Ben buna 45 vereceğime 50 verip yeni kasa style plus falan almayı tercih ederdim şahsen. Mesela şunu..

http://www.sahibinde...-71487130/detay

Bu 51 ediyorsa demekki HB ve normal bir renk 49 civarında satılacak demektir. Sedan istenmiyorsa 48-49 a yeni kasa kovalanabilir.

Abi bende aynısı var. penpe değil ama :P siyah.sıfır km aldım..2011 model 45.500 tl ye ben de olsam yeni kasa alırdım ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kedilerin özel bir anini yakalamak gibidir kendi hayatimizdaki

olaganüstü anlari ve olaganüstü kisileri yakalamak. bazilarinin

gelecekte sandiklari "birgün" gecmiste kalmistir oysa; hani su

karsidan karsiya gecerken, trafik isiklarinda rastladiginiz,

omuzunuzun üzerinden söyle bir baktiginiz sonra da bosverip

"nasil olsa ileride birgün tekrar karsima cikar." dediginizdir.

oysa tam da o gün, bu zalim sehri terk etmistir o,

bos yere bu sokaklarda aranirsiniz...

murathan mungan

Allah Allah Murathan Mungan da mı arabasız kalmış...!? :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.