Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Fiko Pardon Ford Figo

Tamer Perperek

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Eski bir araç bu. Hindistanın çok satan Ford'u olur kendisi. Fiestanın ucuz versiyonu gibi bir şey. Avrupaya nasıl gelmiş acaba..

Tamam o zaman , su anda Karaiplerdeyim burda gordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Çok güzel çıkmışsın Tamer ?

@Gürkan Çakıroğlu  gosterge ne oldu ahhhhh , saka bir yana  mayis 1 de gemi ile Amsterdam da olucam , orada 2 yerle gorustum egerki ki hollanda ile kriz buyumez ise ordan alicam galiba gostergeyi Gurkan , bu 1.0 ecoboost gostergeler oluyormus galiba bizim arabalara hurdadan cikma buldum biri 110 euro digeri 100 euro.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Tamer Perperek yazdı:

@Gürkan Çakıroğlu  gosterge ne oldu ahhhhh , saka bir yana  mayis 1 de gemi ile Amsterdam da olucam , orada 2 yerle gorustum egerki ki hollanda ile kriz buyumez ise ordan alicam galiba gostergeyi Gurkan , bu 1.0 ecoboost gostergeler oluyormus galiba bizim arabalara hurdadan cikma buldum biri 110 euro digeri 100 euro.

Benzinli olmak şartıyla 1.0 da olur, evet...

Avrupa versiyon olmasına dikkat et ya da parça kodu varsa bildir sistemden bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Benzinli olmak şartıyla 1.0 da olur, evet...

Avrupa versiyon olmasına dikkat et ya da parça kodu varsa bildir sistemden bakalım.

@Özer Aksu soylemisti dikkat etmem gerekenler BM5T kodlu Slovakia yapimi olanlar diye hatirliyorum.

--1 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Ka+ sedan oluyor kendisi. :D

Cok ilginc , tabi oyle uzun uzadiya inceleme firsatim olmadi ama daha once gormedigim bir model olunca hemen yapistim tabiki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Tamer Perperek yazdı:

Aruba, Orenjestad

Bunu şimdi fark ettim :D 

Kuzenim ve dostları oynamaya buraya gidiyordu (NY'dan) :D Ben de gidecektim ama haberim yoktu gidileceğinden, başvurmamıştım vizeye :( Yanlış hatırlamıyorsam Hollanda'nındı burası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3/14/2017 - 17:19 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Bunu şimdi fark ettim :D 

Kuzenim ve dostları oynamaya buraya gidiyordu (NY'dan) :D Ben de gidecektim ama haberim yoktu gidileceğinden, başvurmamıştım vizeye :( Yanlış hatırlamıyorsam Hollanda'nındı burası.

Evet Hollanda nin karaiplerdeki adalarindan biri .

--1 dakika sonra eklendi--
22 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Amerikada sedan fiesta gördüm, bozulan samsung telefonda kaldı. Paylaşmadım sanırım. En çirkin ford bence odur.

Fiesta sedan gercekten kotu duruyor rastlarsam bende burda eklerim resim ama su ana kadar fiesta HB denk gelmedim amerikada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.