Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dual Klima

barisozyurt

Soru

Merhabalar.

Aracım TitaniumX yani dual dijital klima var. Sağ sol dereceleri ayrı ayrı ayarlanıyor. Bunların derecelerinin beraber alçaltılıp yükseltilmesi gibi bir ayar var mı ? Şöför tarafındaki düğmeyi çevirince her iki tarafın da derecesi beraber alçalıp yükselecek. Önceki aracımda bu özellik vardı, bunda bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
7 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Evet...

Ve camdaki buğuyu anında yok ediyor. :)

Ben de sizin gibi düşünüyorum fakat bir arkadaşımı bu konu da malesef ikna edememiştim.Kendisi sistemin sadece sıcak havalarda aktif olduğunu savunmaktaydı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Ufuk Altaş yazdı:

Ben de sizin gibi düşünüyorum fakat bir arkadaşımı bu konu da malesef ikna edememiştim.Kendisi sistemin sadece sıcak havalarda aktif olduğunu savunmaktaydı ? 

Sizde 2 ayrı günde aracı ısıtma denemesi yapın :) (Aynı hava ve motor kondisyonu ile tabii)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Ufuk Altaş yazdı:

Kendisi sistemin sadece sıcak havalarda aktif olduğunu savunmaktaydı

İkna etmek için uğraşmayın, bırakın hayatını yanlış bilgiler üzerine kursun.

O türden o kadar çok var ki, yıpranmaya değmiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Haklısınız, işte o ihtiyaç olmayınca klima devreye girmez diye düşünüyor ve yaz kış ac açık konumda bırakıyor.Ben de eski 98 Vectra mdan biliyorum "eco" diye bir tuş vardı,soğutma gereksinimim olmadığında eco modunda bırakırdım.(Ama bu arada arkadaşım genel olarak çok sevdiğim ,saygıdeğer ve kültürlü bir insandır.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.