Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 multicolour ic aydinlatma ve global cam kapama-açma

Efe Ergüz

Soru

Bu focus 3 lerin gozluk bolmesinin ordaki resim paleti seklindeki dugme ne ise yariyor ben bir turlu aydinlatma isigini degistiremiyorum ozel bir kombinasyon mu var bunu yapmak icin birde bu global cam acma kapama sistemi icin cam hafizasi seklinde bir ifade var kullanim kilavuzunda bu konuda bana bilgi verebilecek var mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Az önce söküp baktım, gözüme en kolay gelen ayak aydınlatmasını söktüm. Dediğim gibi bendeki 2 bacaklı. Ben bunu farklı bir renkte yakmanın yolunu bilmiyorum.

IMG_0744_zps3a79fbb0.jpg

IMG_0745_zpse60d98df.jpg

Buda Bora abininki, görüldüğü üzere bendekinde yalnızca etiket varken bunda bir çok elektronik komponent var, tesisatta farklı.

IMG_0752_zpsd76d82e7.jpg

Bugun tekrar baktımda, tesisatı var, yani 3 kablo geliyor. Hemen kalktım gittim parçacıya. Ama bendeki soket düğmenin soketine uymadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2014 focus 3 titanyum aracım var ambiyans aydınlatma kapı kolları ve bardaklıkta var ama bunlar kafasına göre yanıyor menüden manuel yapsam da otomatik yapsam da değişmiyor sadece gece yanıyor gündüz de yakmanın Bi yolu varmıdır ? Kapılara şerit ambiyans yaptım orjinal ambiyans ın kablolarından elektrik aldım araba kendi kendine yakmazsa yakamıyorum varmıdır bunun bir yöntemi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
20 saat önce, Ali Çal yazdı:

2014 focus 3 titanyum aracım var ambiyans aydınlatma kapı kolları ve bardaklıkta var ama bunlar kafasına göre yanıyor menüden manuel yapsam da otomatik yapsam da değişmiyor sadece gece yanıyor gündüz de yakmanın Bi yolu varmıdır ? Kapılara şerit ambiyans yaptım orjinal ambiyans ın kablolarından elektrik aldım araba kendi kendine yakmazsa yakamıyorum varmıdır bunun bir yöntemi 

Sanırım sistem far sensörüne bağlı olarak çalışıyor eğer karanlık değil ise ilk açılışta yanıp havanın karanlığına göre devamı geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
03.11.2023 - 15:48 tarihinde, Mete Turfan yazdı:

Sanırım sistem far sensörüne bağlı olarak çalışıyor eğer karanlık değil ise ilk açılışta yanıp havanın karanlığına göre devamı geliyor

Evet bunu manuel olarak açma şansım yok mu ayarlarda otomatik manuel ayarı var ama manuel yapsam da karanlıkta yanıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.