Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peugeot 3008 Veya 5008 Alınır Mı? Kronik Sorunu Var Mı?

Serkan erden

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar; c-max ve scenic hakkında yorumlar genelde ortada,her ikisi içinde alınır görüntüsü var. 3008- 5008 geldi aklıma. bu araçta diğer ismi zikredilen araçlar sınıfında. sorum şöyle olacak: 3008 yada 5008 alınırmı? kronik sorunları varmıdır? otomatik seçeneğinde şanzuman nasıldır? dizel motoru zaten focustanda biliyoruz ancak buna ek olarak söyleyeceğiniz bişeyler varsa buyurun lütfen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben peugeotta çalışıyorum lojistik&muhasebe departmanında.

Eski 3008'i tavsiye etmem. Kronik sorun olarak direksiyon aksamında titreme oluyor diye şikayet geliyor... Teferruatnı bilmiyorum ne desem yalan olur.

Yeni 3008'i beklerseniz tavsiye ederim gerçekten güzel araç yalnız 2. el kaygınız olmayacak :( malesef 2. eli ölü. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni nesilde hep bi ucubelik yarışı var sanki Kia Sportage gibi...

4,5 yıl 100K 5008 kullandı kuzen, ön takım 3,4 kez 6R şanzıman 2-3 kez arıza çıkardı. Bunların yanında ufak tefek elektronik arızalarda çıktı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alın bi c max olsun bitsin sorunsuz ,sıkıntısız,güvenli binersiniz ne yapacaksınız pejoyu,scenici ?Ben pejoya binipte sorun yaşamayan görmedim daha ha siz illa c max almayacağım kafamı biraz daha karıştırayım diyorsanız o zaman birde picassoya bakın o da Fransız o da sorunludur

--3 dakika sonra eklendi--
15.08.2016 - 13:19 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Nedense yeni pejo 3008 bana pek bir ucube göründü. 

Bu Fransız arabaları hep ucube zaten hemde sorunlu :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.