Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Benzinde Performans çok Düştü.

Hamdi Aydın

Soru

Herkese iyi akşamlar. Aracım 1.6 lpg li. 2005 model. Ufak tefek sıkıntıları var. Bende pek takmiyordum. Ama son olarak benzinde de çelişten düşünce buraya danışmak istedim. LPG de memnunum durumundan. Fakat arada benzinle kullandığım esnada lpg den çok çok asagida kalıyor. Gaza yüklenince resmen gitmeden bağırmaya çalışıyor hissi veriyor. 117000 de aracım. Eskiden böyle değildi. Neden olmuş olabilir. Ayrıca izmir Torbalı da yaşıyorum ben. Burada yada Gaziemir 6. sanaiide hem bakım için iyi usta hem de döşemeci(koltuk ve cam filmi için özellikle) tavsiyeniz var mi. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Debriyaj durumunu daha bugün test ettim abi. Kacirma yok gözüküyor. Benzinde giderken hız 70 olur da hani biraz yüklenirsiniz işte bu esnada önce hafif bi titreme ve sonra çekemiyor gibi bağırma oluyor. Hızlanma çok hantalca oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.