Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

0 km focus 1. gunde beni yolda birakti

Efe Ergüz

Soru

16 aralik gunu teslim aldigim ford focusum su anda serviste yatiyor ve arizayi hala kesvedemediler

araci bayiden teslim aldim o gun ufak bir gezinti den sonra aracimi park ettim ve eve ciktim aksam icim icime sigmadi dur dedim suna birdaha bakayim bu sefer ipodumuda aldim araca ipod u taktim sorun yok sarkilara falan baktiktan isimi hallettikten sonra son bir kez bir mars basayim dedim debriyaja basim dugmesine bastim calistim 1 dk gecmedi aracin motru durdu birkez daha calistirdim bu sefer okadar bile surmedi durdu son bir kez daha bastim arac bu sefer calismadi ve yol bilgisayarinda motor arizali servise goturun dedi ertesi gun servisi cagirdim geldi bakti servise gitmesi gerek dedi cekici geldi aldi goturdu Ford dedik Focus dedik guvendik fakat hem arabamizdan olduk hemde icime bir kurt dustu bazi sikayet sitelerindede ayni isimle sikayetlerim vardir bitek bende olan bir ariza ise ford ismine golge dusurmek istemem sadece sizinle paylasmak istedim eger baslikta bir sikinti varsa admin arkadaslar zor duruma dusmemek adina silsinler kimsenin basini agritmak istemem

post-1250-0-73854600-1324337118_thumb.jp

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracın arızalanması onu "ayıplı" yaparmı? Hakimin takdirine kalmış. Bence yapmaz.

Emtiadan beklenen faydanın tamamen veya kısmen kişinin kendi kusuru dışında oluşması halinde ayıp gerçekleşmiş demektir.Bu ayıbın tespiti ise emtianın niteliğiyle alakalıdır..Ayakkabınızın ayıbı gözle görülebilecekken,televizyon,otomobil gibi emtialarda ayıbı normal tüketicinin görebilmesi mümkün değildir.Bu nedenle bu tarz ürünlerde ilk arıza anından itibaren en doğru hareket malın değişimini talep etmek ya da bedelini istemektir.Tamir için beklenmesi şart değildir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

E değiştirsinler o zaman? Ben sancısız olacağını hiç sanmıyorum o işin..

Oldukça sancılı olacağı kesin...Ben bir telefonu bile ne çilelerden sonra iade edip paramı almıştım...Gerçi otomobil konusunda daha kolay şimdi,otosan birçok davayı kaybettiği için bu durumlarda gayet hızlı davranıyor...Bence bu arkadaşımızın derhal aracın değişimini talep etmesi lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Avukat,herkesin hakkını savunabilecek hadar hümanist olmak zorundadır...."Suçluyu kazıyın,altından insan çıkar" Prof.Dr.Faruk EREM.

Şeytanın Avukatlığına gelince,ben şeytana bile papucunu ters giydiririm yeri geldiğinde..Mertolcum,şeytanda kimmiş,ben şeytan olmakla uğraşmam,o alt seviye...eheheheheee....

Alperen çok sağol kardeşim..Akıl yaşta değil baştadır..Tecrübe ise yenilmiş kazıklarınikaybedilmiş davaların bileşkesidir..."Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz.Fakat hiç bir hiyerarşik üstte tanımıyoruz.En kıdemsizin,en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar köle kullanmadılar,fakat efendileri de olmadı." MOLIERAC :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1fmzb.jpg

Avukat hırsızlıkla suçlanan müvekkilini yaratıcı bir savunma ile hapisten kurtarmak istemektedir. Avukat Yargıca hitaben;

- "Müvekkilim, arabanın camından içeri sadece kolunu sokup çantayı almıştır. Müvekkilimin kolu, müvekkilimin bizzat kendisi değildir. Sadece bir kol tarafından işlenen bir suç için niye bütün bir kişiyi cezalandırıyorsunuz." der...

Yargıç , gülümseyerek;

- "Peki o zaman aynı mantıkla gidiyorum ve müvekkilinizin kolunu 1 yıl hapse mahküm ediyorum. Müvekkiliniz isterse ona eşlik edebilir." der...

Müvekkil gülümser. Avukatın yardımıyla müvekkilin takma kolunu çıkartırlar ve dönüp giderler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şeytanın Avukatlığına gelince,ben şeytana bile papucunu ters giydiririm yeri geldiğinde..Mertolcum,şeytanda kimmiş,ben şeytan olmakla uğraşmam,o alt seviye...eheheheheee....

Istesende seytan olamazsin zaten. Seytan kadin kiliginda yeryuzunde vucut bulmus.. Teee Adem zamanindan bu yana boyle.. Netekim cennetten bile onlarin yuzunden kovulmadikmi.. :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araci yilin son gunu teslim aldim beyin degistirilmis yakit ta sikinti yokmus 100 km teste sokmuslar 2 gundur kullaniyorum sikinti yok simdilik

Gözün aydın, 11 günlük sevimsiz bekleyiş sona ermiş, mutlu son.

Bu da nazarlık olsun, beterinden saklasın.

Geç de olsa keyfini sürmeye bak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.