Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

The Telegraph'ın 2011 en iyileri arasında bir Focus'da var

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

İngiltere'nin tirajlı gazetelerinden Daily Telegraph'ın web nüshasında 2011 yılının en iyi otomobilleri arasında şaşırtıcı bir üye de var: Ford Focus Mk.3

Caterham ve Morgan'ın sıra dışı araçlarını bir kenara bırakacak olursak diğer üyeler genelde imrenerek arkasından uzun uzun baktığımız sınıftan.

Gazete araca 5 üzerinden 5 yıldız vermiş ve nispeten detaylı bir inceleme de yayınlamış.

http://www.telegraph...-best-cars.html

Anlaşılan Focus İngiltere'de de istenildiği kadar satmıyor... :kıhkıh:

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir supercar serisinden seçmişler FF, GT3, lambo filan bir de mantıklı seçenekleri sunmuşlar Focus, 320d, Evoque, A6 gibi.Böyle olunca mantıklı olmakta da ben aynı türden sınıftan arabaların karşılaştırılmasına alışmışım demekki bir anlığına FF görünce dumur oldum.

Geçen de havaalanında Evoque gördüm baya spor duruyor araba ancak biraz dar olduğunu tahmin ettik arkadaşla sıradan bir hb yüksekliğinde çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.