Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mazda6 Dizel Türkiye'de

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Mazda‘nın şu an Türkiye’de satışı devam eden KODO-Hareketin Ruhu tasarım konsepti ile dikkat çeken popüler modeli Mazda6’nın dizel versiyonu Türkiye’de satışa sunuluyor. SKYACTIV teknolojisi ile heyecan verici bir sürüş deneyimi ve etkileyici güç ve verimlik sunan Mazda6 Dizel sahipleri ile buluşmaya başladı.

Fazlası: http://anasayfa.focusclubtr.com/mazda6-dizel-versiyonu-turkiyede/

2015_Mazda6_still_17.thumb.jpg.32d0c853d

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustang ve RS fiyatının olması gereken yeri gösteren örneklerden biri.

SW AWD 43K'den pahalı. RS 40K ile başlıyor. Mustang da keze öyle buna özel vergiyi bile eklediğimizde arada dünya var. 

İlginç toplumdan herkes yararlanıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On Friday, March 18, 2016 at 17:18, Mehmet Gün said:

Bence hiçbir dizel japon arabası alınmaz. Japonlar dizelde resmen sınıfta kalmış durumda.

Neye göre yaptınız bu yorumu anlamadım. Mazda cx3 de kullanılan 1.5 dizel motoru kullananlar çok beğendiler. 105 bg olmasına rağmen çok daha güçlü hissettirdiğini ve tüketiminin de çok makul olduğunu okudum. Bence kötü değiller. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Fatih Mehmet USLU said:

Neye göre yaptınız bu yorumu anlamadım. Mazda cx3 de kullanılan 1.5 dizel motoru kullananlar çok beğendiler. 105 bg olmasına rağmen çok daha güçlü hissettirdiğini ve tüketiminin de çok makul olduğunu okudum. Bence kötü değiller.

Bütün japon dizellerinin beygir gücü ve tork u düşük, yakıt sarfiyatı yüksek ayrıca çok pahalı. Şu bir gerçek ki japon firmaları dizel işine çok geç girdiler, daha kat etmeleri gereken çok yol var. Şimdi burada model bazlı bütün marka ve modelleri değerlendirebilirim ama gerek yok japon dizel konusu zaten herkesin malumu. Dizel otomatik konusu daha da kötü.

"Güçlü hissettiriyormuş" o marka aracı alan kişinin kendini avutması.

Maalesef ülkemizde herkes aldığı arabayı över. Doğru ve objektif olan % 5 i geçmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

52 dakika önce, Mehmet Gün said:

Bütün japon dizellerinin beygir gücü ve tork u düşük, yakıt sarfiyatı yüksek ayrıca çok pahalı. Şu bir gerçek ki japon firmaları dizel işine çok geç girdiler, daha kat etmeleri gereken çok yol var. Şimdi burada model bazlı bütün marka ve modelleri değerlendirebilirim ama gerek yok japon dizel konusu zaten herkesin malumu. Dizel otomatik konusu daha da kötü.

"Güçlü hissettiriyormuş" o marka aracı alan kişinin kendini avutması.

Maalesef ülkemizde herkes aldığı arabayı över. Doğru ve objektif olan % 5 i geçmez.

Ben testlere göre söyledim güçlü hissettirdiğini, kendim kullanmadım ya da aracın sahibinin yorumlarına göre yazmadım. Dizel piyasasına geç girdikleri doğru, ancak ön yargılı olmamak gerektiğini düşündüğüm için yazdım. Yeni yeni güzel motorlar gelmeye başladı çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Fatih Mehmet USLU said:

Ben testlere göre söyledim güçlü hissettirdiğini, kendim kullanmadım ya da aracın sahibinin yorumlarına göre yazmadım. Dizel piyasasına geç girdikleri doğru, ancak ön yargılı olmamak gerektiğini düşündüğüm için yazdım. Yeni yeni güzel motorlar gelmeye başladı çünkü.

Testlere güçlü hissettiriyor diye bişey olamaz. Testlere göre daha güçlü denir. Testler ortada 105 ps daha ne olacak. Hisettirmesi için şöyle denmesi lazım "120 ps gibi hisettiriyor" buda sübjektif değerlendirme olur.

Bir saat önce, Yakup Çağatay said:

Tüketim için bir çok etken var ama bu test sonuçları fazla tükettiği teorisini çürütüyor.

http://anasayfa.focusclubtr.com/gercek-dunya-tuketimi-ile-en-ekonomik-aile-arabalari/

Bu tip testlerde insan istediği markayı 1. yapabilir. Birde dışarda gerçek bir dünya var. Tüketicilerin gerçek tüketimleri var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.