Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

hız kontrolün de radar a düşmemek

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

mesele hız limiti değil. eğitim meselesi. siz isterseniz hız sınırı olmayan ayrılmış şeritli yol yapın, yani bahsi geçen almanya gibi. emin olun o şeritte hız sınırı olmamasına rağmen daha düşük süratte gidecek birisi sizin önünüze ya kırar yada sizin önünüzde tın tın gider. daha bu akşam 2 araç en soldan en sağa birisi kırmızı yanarken durmaya çalıştığımda, diğeri yeşil yandığında hareket ederken benim sol taraftan silme geçti. ne yapmak lazım; ışıkları mı kaldıralım, yoksa bunlara özel yol mu yapalım?? size yol hakkı tanımayanların cirit attığı bir trafikte iş hız sınırına mı geldi!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mesele hız limiti değil. eğitim meselesi. siz isterseniz hız sınırı olmayan ayrılmış şeritli yol yapın, yani bahsi geçen almanya gibi. emin olun o şeritte hız sınırı olmamasına rağmen daha düşük süratte gidecek birisi sizin önünüze ya kırar yada sizin önünüzde tın tın gider. daha bu akşam 2 araç en soldan en sağa birisi kırmızı yanarken durmaya çalıştığımda, diğeri yeşil yandığında hareket ederken benim sol taraftan silme geçti. ne yapmak lazım; ışıkları mı kaldıralım, yoksa bunlara özel yol mu yapalım?? size yol hakkı tanımayanların cirit attığı bir trafikte iş hız sınırına mı geldi!!!

Trafiği tehlikeye düşürmekten işlem yaptırın. Valla ben affetmiyorum. Yazdırttığım cezalar 100 ü geçti diyebilirim. çok eğlenceli. Denemenizi tavsiye ederim. Artık heryerde kamera var. Arayın 155 i baktınız halletmediler savcılığa gidin plaka ile ilgili şikayetçi olun. En geç 1 ayda neticesini alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafiği tehlikeye düşürmekten işlem yaptırın. Valla ben affetmiyorum. Yazdırttığım cezalar 100 ü geçti diyebilirim. çok eğlenceli. Denemenizi tavsiye ederim. Artık heryerde kamera var. Arayın 155 i baktınız halletmediler savcılığa gidin plaka ile ilgili şikayetçi olun. En geç 1 ayda neticesini alırsınız.

öyleyse sinir olduğum kişilerin araç plakalarına savcılığa vereyim ceza yesinler :) memlekette ne saçma işler oluyor.sulh ceza ve trafik mahkemeleri nasıl işler aklım hala almıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öyleyse sinir olduğum kişilerin araç plakalarına savcılığa vereyim ceza yesinler :) memlekette ne saçma işler oluyor.sulh ceza ve trafik mahkemeleri nasıl işler aklım hala almıyor.

Yok sistem öyle çalışmıyor.

Ya tanıdık bir fahri müfettiş bulup ona yazdıracaksınız, ya da MOBESE kameralarından delil teşkil eden görüntüler olacak.

Kişi beyanına ceza yazılmaz.

Ceza yazılan kişin de itiraz hakkı vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok sistem öyle çalışmıyor.

Ya tanıdık bir fahri müfettiş bulup ona yazdıracaksınız, ya da MOBESE kameralarından delil teşkil eden görüntüler olacak.

Kişi beyanına ceza yazılmaz.

Ceza yazılan kişin de itiraz hakkı vardır.

haklısın abi de 15 gün içerisinde ceza için itiraz da bulunulabiliyor.Fahri trafik müfettişliği de tam bir bomba sanırım 2000 li yılların başından beri alım kalktı..fahri trafik müfettişi de görmediği hiç bir şeyin cezasını yazmamalı. bu konu da 155 e trafik polislerine kesin talımat verildi.hiç bir şekilde ısmarlama ceza yazılmayacak diye ki yazılsa bile emiri veren amirin NOT : bölümüne adı soyadı yazılıyor.örneğin AHMET TEKİN müdürün talımatıyla yazıldı.diye
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk konu için ; ilgisi yok hersey gelişiyor ne kadar para okadar köfte..cihazlar tr için üretilmiyor :)

O konuda yanılıyorsun işte. Otosan araçları sipariş geçerken bana şu şu özelliklere sahip şu motorlu aracı üret şu tarihlerde gönder diyor. O speclerde araç üretilip onlar gönderiliyor. Dolayısı ile o araçlar Türkiye için üretiliyor. Otosanda genel pazar gereklerini göz önüne alıp neyi daha kolay satacaksa onu donanım listesine ekliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O konuda yanılıyorsun işte. Otosan araçları sipariş geçerken bana şu şu özelliklere sahip şu motorlu aracı üret şu tarihlerde gönder diyor. O speclerde araç üretilip onlar gönderiliyor. Dolayısı ile o araçlar Türkiye için üretiliyor. Otosanda genel pazar gereklerini göz önüne alıp neyi daha kolay satacaksa onu donanım listesine ekliyor.

Benim alıntıma bakmadın sanırım abi, radar cihazı için dedim o cümlemi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.