Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir ve önerileriniz :)

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Sevgili arkadaşlarım abilerim ve kardeşlerim :) 24 aralıkta nişanım var. Ve nişan dışarda olduğu için Nişan arabası yapmak gerekmekte :)

Netten biraz resimlere baktım ve süslemede karar verdiğim model bu (renk olarakta Buketin nişan elbisesine uygun)

wedding-car-decoration-idea.jpg

Renk açık malumunuz benim focusun rengide açık hem süs rengi açık hem araç rengi açık olunca kendini göstermez diye düşünüyorum

Onun yerine Hemde bende manevi değeri olan bu aracamı bu süslemeyi yapiyim yoksa focusamı yapiyim kararsız kaldım :D

Ayrıca başka fikirleriniz varsa bu konuda onlarıda değerlendsirebilirim

diğer araç

263521_10150239723389398_653069397_7440193_1418503_n.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu iki yaşı epeğice ilerlemiş arkdaşlar aldırma kardeşim sen. Nasıl mutlu olacaksan onu yap. Resimde gösterdiğin BMW bir sonraki kasa olsa kesinlikle onu yap derdim ama, bu kasa olunca tamamen fikir sana kalmış Fakat Focus'tan daha iyi olacağını düşünüyorum ben. En azından geniş bir araba Focus'a göre, rahat olur. O

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu iki yaşı epeğice ilerlemiş arkdaşlar aldırma kardeşim sen. Nasıl mutlu olacaksan onu yap. Resimde gösterdiğin BMW bir sonraki kasa olsa kesinlikle onu yap derdim ama, bu kasa olunca tamamen fikir sana kalmış Fakat Focus'tan daha iyi olacağını dÜşÜnÜyorum ben. En azından geniş bir araba Focus'a göre, rahat olur. O

Sağolasın :) Benim içinde BMW daha ağır basıyor. Ama yine fikir aliyim dedim sizlerden :D

O benim Focustan önceki arabam zaten manevi değeride bÜyÜktÜr bende :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence focus.. O BMW artık emekliliği hak etmiş..

Şu iki yaşı epeğice ilerlemiş arkdaşlar aldırma kardeşim sen. Nasıl mutlu olacaksan onu yap.

E bizde ona mutluluğun yolunu tarif ediyoruz işte.. :)

elbette ogÜnÜm sitenin ilk dÜgÜnÜ dÜşÜnsene canlı canlı yaşanacak bundan daha ne gÜzel olablir..inşallah allah tamamına erdirsin...

Galiba OgÜn kararlı.. Yukarıdaki mesajı Allah kurtarsınla gÜncellesekmi ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence focus.. O BMW artık emekliliği hak etmiş..

E bizde ona mutluluğun yolunu tarif ediyoruz işte.. :)

Galiba OgÜn kararlı.. Yukarıdaki mesajı Allah kurtarsınla gÜncellesekmi ? :)

Aynen abicim kararlıyım evlenicem Allahın izniyle :)

elbette ogÜnÜm sitenin ilk dÜgÜnÜ dÜşÜnsene canlı canlı yaşanacak bundan daha ne gÜzel olablir..inşallah allah tamamına erdirsin...

Amin abicim :) Gelecekmisin dÜğÜnÜme :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus ve siyah güller, bir tür matem buketi, veya çelengi...

Şaka şaka, gönüldaşını bulduysan yürü kim tutar seni.

Allah tamamına erdirsin, şimdiden mutluluklar ve kolay gelsin.

çok şükür 23 yıllık evli olarak ufak çapta "evlilik yönetimi" derslerine başlayabilirim sanırım.

Mesela:

1. Kural: Karım her zaman haklıdır

2. Kural: Karımın haklı olmadığı zamanlarda 1.Kural geçerlidir

Not: Bu arada nişan için araba süslemeye başlarsanız düğünün tadı kaçar, sade takılın, masraf az olsun, başka yerde harcayın o paraları...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.