Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Avrupa için Hazır (Türkiye) [EU Haber]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

CarPlay'e güncelleme geldi 10.3 ile (bugün)
  • En son kullanılan uygulamalara kolay erişim için kestirmeler
  • Apple Music Şu An Çalınan ekranı; Sıradaki’ne ve o an çalınan parçanın albümüne erişim sağlar
  • Apple Music’te günlük elle hazırlanmış listeler ve yeni müzik kategorileri
----- (Arabada olacak) Otomobil üreticisi uygulamalarıyla; arabanın yakıt seviyesini ve kilit durumunu denetleme, ışıkları yakma ve kornayı etkinleştirme desteği (SİRİ ile)

Ayrıca haritaya '' Harita’da “park edilmiş araba” arama desteği '''

Sabah bi güncelleyim bakalım :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

CarPlay'e güncelleme geldi 10.3 ile (bugün)

• En son kullanılan uygulamalara kolay erişim için kestirmeler
  • Apple Music Şu An Çalınan ekranı; Sıradaki’ne ve o an çalınan parçanın albümüne erişim sağlar
  • Apple Music’te günlük elle hazırlanmış listeler ve yeni müzik kategorileri

----- (Arabada olacak) Otomobil üreticisi uygulamalarıyla; arabanın yakıt seviyesini ve kilit durumunu denetleme, ışıkları yakma ve kornayı etkinleştirme desteği (SİRİ ile)

Ayrıca haritaya '' Harita’da “park edilmiş araba” arama desteği '''

Benim kadar ezik biri yoktur herhalde :) Hatırlarsanız focusum yoktu, ama focus alacağım diye arabayı almadan klima düğmelerini almıştım sonradan focus alamayıp düğmeleri buradan sattım. Şimdi de arabada SYNC3 yok 3 ü bırak sync bile yok ama ben telefona android auto yükledim :D:D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Benim kadar ezik biri yoktur herhalde :) Hatırlarsanız focusum yoktu, ama focus alacağım diye arabayı almadan klima düğmelerini almıştım sonradan focus alamayıp düğmeleri buradan sattım. Şimdi de arabada SYNC3 yok 3 ü bırak sync bile yok ama ben telefona android auto yükledim :D:D

Estğ. :) Titanium almamaya yeminli olmak diyelim :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Bekir B. yazdı:

Var var güzel olmuş :)

20170328_132851.jpg.abfebf3dc8c08faaf710e0985dbad8e6.jpg

Bzim hastanede bir dr hanımda makyajsızların sonuncularından 1 serisi var. Geri görüş kamerası falan var ama nav yok..  Onda da var mı bu yani . Apple car play ile navigasyonu arabaya yansıtabilir mi ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bzim hastanede bir dr hanımda makyajsızların sonuncularından 1 serisi var. Geri görüş kamerası falan var ama nav yok..  Onda da var mı bu yani . Apple car play ile navigasyonu arabaya yansıtabilir mi ? 

Cenk Hocam, focus kadar önceki modeller ve donanımı hakkında bilgi sahibi değilim yanlış bilgilendirmek istemem ama araç ekranında ister basit ister detaylı kolay bilgi ulaşımı var, kullanma kılavuzu menüsünden ulaşılabiliyor,ben trafik ışıklarında ve oğlumu beklerken parça parça bakıyorum,

Ayrıca direk ücretli bir şekilde nav, da yüklemesi de yapıyor servis geçen yıl sonuna kadar kampanya vardı son durumu bilmiyorum ama telefon üzerinden en mantıklısı,

[/img][/url]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, H. Cenk yazdı:

CarPlay bunda yok abi, yeni 5'lerde vs 'hazırlı' olarak geliyor yazmışlar :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Sync 3 Avrupa için Hazır (Türkiye) [EU Haber] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı
  • 1 yıl sonra...
29 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yeni bir SYNC seçeceği devreye girecek.Logoları biraz daha farklı olarak yine Apple CarP. vs destekleyecek ancak düşük seviye olarak sunulacak. Tabanı da QNX yine. 

2020 seçeneği acaba omu olacak. 

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

2020 seçeneği acaba omu olacak. 

Yılını bilmiyorum her an olabilir, eski lite sürümler yerine bu gelecek. B&O'lular vs farklı olacak standart versiyonlar farklı olacakmış birazcık. Detayını alabilirsem daha sonra yazarım. Kullanıcı gözünde pek bir şey değişmeyecek muhtemelen birkaç grafik haricinde. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.