Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik Far Anahtarı Ve Sensörü

Önerilen Mesajlar

follow me ve far sensörü ayrı ayrı modüller şeklinde 

çalışma prensibi ön camın iç tarafına bir kibrit çöpünün kafası gibi sensörü var o yerleştiriliyor.Kablosu sol direk içinden far anahtarına kadar indiriliyor.

far açama kapama anahtarınızın arkasından modül bağlantısı yapılıyor hepsi o kadar.

Sensör karanlık olduğu zaman tetikliyor önce parklar eğer dahada karanlıksa kısa farlar yanıyor. 

follow me ve otomatik far sensörü kalmamış elimizde fakat 10 -15 gün içinde üretilir.Bu seferki partide tek modül halinde üretilmesini istedik elektronik mühendislerinden .Eğer toptancılarda varsa haber vereyim bir kaçına baktım elinde olan malesef yok  ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On Saturday, February 06, 2016 at 10:03, Teoman Saraç said:

Araçta follow me var. Anahtara gelen modül montajı nasıl? Direklerden çok fazla kablo iniyor bende. Soğudum gibi :) saolasın.

Ohooo sende hocam ne çabuk soğudun yahu. Koltuk ısıtma işini direk rafa kaldır o zaman. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç said:

Yok abicim ekstradan şeyler soğudum. ısıtmalar bildiğin üzere geldi. montajı kaldı sadece. ondada seni bol bol rahatsız edecem :D

Benim 4 koltuk montaj bekliyor. Gel beraber yapalım. Hemde Serkan oto far ı monte ettirsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 06.02.2016 at 10:03, Teoman Saraç said:

Araçta follow me var. Anahtara gelen modül montajı nasıl? Direklerden çok fazla kablo iniyor bende. Soğudum gibi :) saolasın.

modülü far anahtarın arka iç tarafına koyuluyor gözükmüyecek şekilde gizliyoruz .Direkten bir tane sensör kablosu iner sadece ...

sayın yöneticiler telefondan alıntı yapamıyorum ... foruma giriyorum okuyorum alıntı yapamıyorum bilginiz olsun. @Yakup Çağatay

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.