Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik Far Anahtarı Ve Sensörü

Önerilen Mesajlar

Ayrıntısını bilmiyorum ama eklenebiliyor, ancak çeşitli sıkıntılar çıkarabiliyormuş diye duydum. Biri geçengün kontağı kapattı halde arabanın stop etmediğini yazmıştı, sonra sonradan takılan otomatik far anahtarının neden olduğunu söylemişlerdi, adam farı kapattıktan sonra araba stop edebilmişti.. satıcının yorumlarına ve o satıcan alan diğer kişilere msj atmanızı

tavsiye ederim.

örnek netten bulduğum bi ürün.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/far-sensoru-otomatik-follow-me-tum-araclara-uygu-203296411

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerek var mı böyle bir şeye,bence yok. Ne bileyim neden ihtiyaç olur diye düşünüyorum bulamıyorum,ancak böyle acemi eş dost olacak ki akşam saatleri aracı kullanırken farları yakmayı o unutsa dahi araç kendisi açsın. Onun dışında para verilecek bir şey değil benim gözümde. 

''Follow me home''  da zaten var araçlarımızda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

48 dakika önce, Semih G. said:

Gerek var mı böyle bir şeye,bence yok. Ne bileyim neden ihtiyaç olur diye düşünüyorum bulamıyorum,ancak böyle acemi eş dost olacak ki akşam saatleri aracı kullanırken farları yakmayı o unutsa dahi araç kendisi açsın. Onun dışında para verilecek bir şey değil benim gözümde. 

''Follow me home''  da zaten var araçlarımızda.

Çeşit işte doğru dediğinde konforu ucuz yollu artırmak diyelim buna

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Serkan Karakoca said:

follow me ve otomatik far özelliği olan far modülleri var elimizde detaylı bilgiyi musait bir zamanda yazayım :D

Butip bir parça buldum ama nasıl olur bilemiyorum.Türkiyeden bir kişi almış faka sonucu anlatmamış.

http://www.aliexpress.com/item/Car-Auto-Light-Sensor-Automatic-Headlight-Sensor-Control-For-New-F-rd-ocus-2012-Kuga-2013/32259618889.html?spm=2114.13010208.99999999.292.IhQmJf

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Osman Türkol said:

Osman merhaba,

hiç çin e bulaşma. burada çok güzel yapan arkadaşlar var, fiyatlarda hemen hemen aynı.

Ben Focus 2,5 arabama takmıştım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Osman merhaba,

hiç çin e bulaşma. burada çok güzel yapan arkadaşlar var, fiyatlarda hemen hemen aynı.

Ben Focus 2,5 arabama takmıştım...

O zaman bir telefon numarası veya site linki varsa bakayım.Nasıl olacak inceleyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Doğan Kurban said:

Abi bak @Serkan Karakoca nın elinde varmış modüllerden.  Eğer istersen cuma yanındayım getiriyim gelirken.

Doğan sağolasın,biraz daha vaktim var şuan karkış aracı pek faal kullanmıyorum. Yaza doğru daha çok

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.