Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yılın Transferi :-)

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Bisiklet sporunun tartışmasız en züppe takımı:Team Sky.

Diğerlerinden daha zengin ler, her türlü teknolojik imkana sahipler. Diğer tüm takımlar Sky takımına kıl olur. Kullandıkları bilimsel çalışma metodları bazıları tarafından kesin caktirmadan doping yapıyorlar mk diye yorumlanir. Her takım organizasyonun verdiği araçlarla turlara katiliyorken (genelde skoda citroen falan) bu zuppeler Jaguar ile katilirdi. Düşünün F type ile bisiklet tasirlardi. Bu sene Jag ile anlaşmayı bitirip ford ile anlaşmışlar (muhtemelen britanyanin en çok satılan markası olduğundan) . Artık yarışlarda ford mondeo veya fusion kullanacaklar . Takım minibusleri de galaxy oldu. Resmi açıklama yarın yapılacak.

Go froomey go :)

Turkiye ye gelmiyorlardi arabadan dolayı..otosan şimdiden ayarlama yaparsa belki gelmelerini sağlayabilir. 

img_1281_670.jpg

img_1284_670.jpg

img_1283_670.jpg

img_1294_670-1.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapılmış tanıtımı

3 kere Fransa yarışını kazanan takıma, son teknoloji arabalarını vererek destekçileri oluyorlarmış.

Team Sky; Mondeo SW (10 adet), S-MAX (8 adet), Kuga (2 adet), Tourneo Custom (2 adet) ve Transit Van (2 adet) kullanacakmış.

S-max ve Kuga'ların tamamı, 2 adet Mondeo SW Akıllı AWD sistemli.

Yarış esnasında gezecek 5 adet Mondeo, 210 PS Titanium PowerShift :) 

Kuzey yarışları için 2 adet Mondeo 180 PS Titanium PowerShift AWD

Kalan 3 adet Mondeo 210 PS Titanium PowerShift'i ise üst yönetim kullanacak.,

S-Max'in 6 tanesi otele vs giderken sporcuları taşımak için kullanılacak diğer 2 tanesi ise VIP misafirler ve destekçiler için

Hepsi 180 PS Titanium PowerShift AWD

2 Adet Kuga 180 PS Titanium PowerShift AWD, yine sporcu vs taşımak için. 

2 adet 9 Koltuklu Ford Tourneo Custom Dizel ise Otel ve Havalanına gidip gelecek.

2 adet Ford Transit Jumbo 155 PS Trend ise eşya ve ekipman taşımak için kullanılacak.

FordSky_infographic.thumb.jpg.1e0c162fe0

IMG_6661.thumb.jpg.5b87e97c9205619d384ae

IMG_6668.thumb.jpg.8b82c730a2f22e9b9d733

IMG_6850.thumb.jpg.fece7c97656107aec51d7

IMG_7500.thumb.jpg.5526140b2b33ba5dc27e1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Yakup Çağatay said:

IMG_6661.thumb.jpg.5b87e97c9205619d384ae

IMG_6850.thumb.jpg.fece7c97656107aec51d7

Poz olduğu nasıl belli. Froomey hayatta öyle kullanmaz bisikleti. 

Yalnız şurada servet yatıyor.  Arabanın üstündeki bisikletlerin toplam fiyatı arabanın fiyatının en az 2 katıdır. O bisikletlerin tanesi 10 bin poundun üzerindedir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Hamza Atmaca said:

Abi bana deselerdi ki arabamı bisikletler mi araba derdim.

Şu an sorsalar yine araba derim emoji1.png

Yol bisikletçiliği kurallarını belirleyen Velominati , Kural 25 der ki : 

- Arabanızın tepesindeki bisikletlerin toplam değeri arabanızın değerinden yüksek olmalıdır ( The bikes on top of your car should be worth more than the car. )

http://www.velominati.com/the-rules/   :D:D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Evet SKY takımında Geraint Thomes 4  saniye ile kazandı turu son etabı canlı seyrettim Eurosportta (bende eurosport yok annemlere gittim seyretmek için :) ) .  

Biz tabii efsane İspanyol,  kariyernin son senesindeki Contador'cuyduk . Contador Thomasın 15 saniye kadar gerisindeydi. Bir etap kazanana 10 saniye bonus verirler. Yani Contador 5 saniye fark atıp 1.olsa kazanacaktı . Contador da iyi inişçi bilinir. Yarışın son 20 km sideki tırmanışta contador atak yaptı ve 30 saniye civarı fark yaptı. İnişe başladı. Daha iyi inişçi olduğu için kesin kazandı dedik sevindik. Fakat Thomas nasıl yaptıysa çok daha risk ve biraz yardım alarak indi ve farkı kapadı. Contador kazansa aradaki fark + bonus ile yine contador birinci olacaktı fakat son saniye hiç bilinmeyen bir belçikalı öne fırladı ve contadora ufak bir fark ile 1. oldu. Öyle olunca contador bonusu alamadı ve 4 saniye ile 2. oldu.

Bu arada Thomas a rakip takımdan birisi yardım etti. Yani önüne geçip onun rüzgarını keserek daha az yorulmasını sağladı. Başka takımdan fiziksel destek almak yasak ve diskalifiye nedeni ama bu tip bir yardıma itiraz yok. O adam da arkadaşız kriket konuşuyoruz kendisiyle dedi. Gene her zamanki gibi bir sporda mücadale edenler değil 3rd party lerin inisiyatifi ile kazanan belli oldu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.