Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III Cam filmi uyumu

G.Ercan

Önerilen Mesajlar

Antalya'dan merhabalar.

Malum focuslarda arka ve arka yancamlar renkli. Öncamlara da film çektirmek istiyorum(arkayanların bir ton açığı,en arka camla aynı tonda) fakat renkli cam ile ton,uyum farkı vs olur mu,sırıtır mı?

Daha önce film çektiren üye var mıdır?

Görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için şimdiden tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

son günlerde tv de haber vardır baktıysanız.. kadın film çektirmiş, polis ceza yazmış, mahkemeye gitmiş kadın. tacizden kurtulmak görülmemek için çektirdim demiş. hakim haklı bulmuş vs vs.

şimdide magandalar her filmli arabayı kadın kullanıyor diye tacizi arttırırlarsa bak curcunaya  :)

bizim camların uv yi kesmesi çok iyi.. görsel açıdan yaptırılıyorsa birşey diyemem ama normalde gerek yok.. güneş vursa bile insanın kolu yanmıyor, ama arabada sigara içmek tercih ediliyor veya klima yerine cam açmak tercih edilirse, güneş sol kolunuzu kavuracaktır. hoş film olmuş olmamış farketmez cam açık olduktan sonra..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mehmet Demir said:

son günlerde tv de haber vardır baktıysanız.. kadın film çektirmiş, polis ceza yazmış, mahkemeye gitmiş kadın. tacizden kurtulmak görülmemek için çektirdim demiş. hakim haklı bulmuş vs vs.

şimdide magandalar her filmli arabayı kadın kullanıyor diye tacizi arttırırlarsa bak curcunaya  :)

bizim camların uv yi kesmesi çok iyi.. görsel açıdan yaptırılıyorsa birşey diyemem ama normalde gerek yok.. güneş vursa bile insanın kolu yanmıyor, ama arabada sigara içmek tercih ediliyor veya klima yerine cam açmak tercih edilirse, güneş sol kolunuzu kavuracaktır. hoş film olmuş olmamış farketmez cam açık olduktan sonra..

Bizim camlar gercekten uv limi okadar arastirdim servise sordum cevap alamamistim arka 3 lümü yoksa hepsimi

Bende birtürlü önlere film cektirtemedim ceza yerim diye zaten yeterince  ceza geliyor şu fahriler yüzünden 

Birde arkaya çektirtecektim hem yandan darbe aninda patlamasin hemde uv olsun diye iyice kararsiz oldum simdi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serkan Uyanık

tam bilmiyorum ama focus ta yazıyor mu?

eski arabamın ön camı mesela %90 transparan, yanlar %80 gibi ifadeler vardı.. kısaca yanlar daha korumalı.. karartılmışlar zaten iyi koruma sağlıyor..

ben araba sürerken cam açmam, kolumun yandığıda hiç olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben aracıma elgard marka 1 nolu film taktırdım. arkaya göre biraz açık duruyor tabi,ancak bi ihtimal polis laf edebilir düşüncesiyle 2 no taktırmadım. fakat kötüde durmuyor. gece trafiğinde dikiz aynadan gelen yansımaları zayıflattı.gözümü rahatsız etmiyor artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.