Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Abd Ford'un Gelişimi & Değişimi - One Ford Stratejisi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Henry Ford'un neden kurduğundan tutun şimdiki değişimlere kadar herşeyi özetlemişler.
Focus hakkında da bilgiler mevcut.
Bazı yeni teknolojilerde anlatılmış.

Keyifli Seyirler

Bu videoyu izlemenizi önerebilirim... 50 dakika sürüyor.

http://youtu.be/T8HNcuQYbPc

Bu da Fragman tadında :D

One Team
One Plan
One Goal
One Ford

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi için FORD otomobil üreten bir marka değil yaşam tarzı :muha:

Hayır canım, Focus sahibi olmasaydık ford'la işimde olmazdı...Yeni yeni diğer araçları bişeye benzemeye başladı..

Mavi Oval yapısı gereği halkın sevmeyeceği firma değil zaten..Doğal :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel bir belgesel. Düşündüğümden daha iddialı bir Ford bulmak sevindirdi beni. Jeremy Clarkson'ın Ford GT'si sağolsun Ford'un elektronik aksesuarda başarısız olduğunu düşünüyordum da bu yeni kasa ve belgeselde bahsedilenler gerçekten fikrimi değiştirdi. Uzun vadede

Lane Departure Warning, Lane Keeping Aid,Driver Alert,Adaptive Cruise Control with Forward Alert,Blind Spot Information System,Traffic Sign Recognition,

Auto High Beam gibi özelliklerin Türkiye'ye gelmemesini de bizim servislerin yetersizliğine bağlıyorum. Hatta elektronik olarak yeni kasa focusta bile yetersiz kalabileceklerini düşünüyorum. İnşallah yanılıyorumdur.

Bu özellikler de bildiğim kadarıyla BMW,Mercedes ve Audi'de olan özellikler. Ford bunları Türkiye'ye dizel Powershift ile getirirse dizel Honda'nın en büyük rakibi olacağı kesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürücü Asistanlarının gelmesi planlarda mevcutmuş...Ne zman bilemem ama gelebilirler...Yani elektronik aksamlar bozulursa bozulur tamiri pek olmaz bence değişirler yenisiyle :D

Edit: Birde yol ve şerit sorunları olmamalı ülkede :yeah:

Ford bu 4 özellik ile NCAP'dan ödül aldı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternette "Active Cruise Control + Active Line Assist = Auto Pilot?" diye bir muhabbet var gelse de denesek :yeah:

Devamı da gelir inşallah. Şu kavşaklardaki çarpışma engelleyici proje Türkiye için baya başarılı olabilir. Kırmızıda geçenlerimiz bol malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.