Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 1.6 TDCI Turbo Upgrade ve Remap

Furkan Çiçek

Önerilen Mesajlar

Furkan kardeşim, gel arabanı güzelce orjinal parçalar ile yaptır, bir güzel bakım çek, sonra git Superchips yazılımı attır, K&N filtre tak birde Sprintbooster tak, dertsiz başına dert almadan, sinir stres sahibi olmadan  keyifli keyifli bin, göreceksin bu saydığım üç eleman seni mutlu etmeye yetecektir.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar lafın üstüne, sanırım bu işe girmem. Hevesim kursağımda kaldı, hep o izlediğimiz araba filmlerinden bu istek biliyorum :)) 
Bu sene kış fena geliyor, hele ki Sivas'ta yaşıyorum. Bir aklım orjinal parçaları takıp chip işini bahara bırak diyor, bir aklımda komple bahara kadar böyle idare et diyor. Zira, kış başında chip yapmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Acaba yanılıyormuyum? (-40 dereceye yaklaşabilir bu sene)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baştan da yazdım, keyif için yapıyorsanız ve yapma sürecinden çok kullanma sürecinden keyfi alacaksanız superchipsin yazılımını kullanın. Size yakın Ankara'da yapan yer var, Servet yardımcı olur sanırım. 

İlave olarak K&N filtre takın ve tadını çıkarın.

Dizellerde turbonun apansız yüklenmesi nedeniyle sprintbooster ihtiyacının ve faydasının göreceli az olduğunu düşünürüm. Bu masraftan da kaçınırım.

Mevsimin çok önemi yok bence. 

Sadece güçlü araba kullanmak kaygan zeminde daha fazla dikkat gerektirir, özellikle sprintbooster kullananlaın mutlaka devre dışı bırakması gerekir. 

Aşırı soğuklarda motor ne yapsanız kısa mesafe kullanımlarda ısınmayacak nasıl olsa. Kaldı ki bu kışı böyle geçriseniz seneye aynı durum olmayacak mı?

Ama arabamla uğraşmak benim için hobi, üç-beş gün garajda yatsın fark etmez, metresim olsun paramı yesin helal olsun, vaktimi buna harcamayacaksam neye harcayacağım diyorsanız fantazi dünyasında güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.