Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kuru Temizleme Yerine Çamaşır Makinesinde Yıkama

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

Kış geliyor  ceketleri montları giyme vakti de geliyor yavaştan :) bir sürü ceketim temizlenmeyi bekliyor.

Ceket başı 10 tl sanırım kuru temizleme fiyatı acaba kuru temizlemeye vermek yerine evde makine de yıkansa zararı olur mu? Kuru temizlemeye vereceğim parayla bir ceket daha alabilirim şahsen :) Daha önce makinede yıkayan ya da kuru temizlemeden anlayan birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kuru temizleme yapılması önerilen kaşe montumu çamaşır makinesinde, düşük ısıda, kısa programda yıkadım. Bir şey olmadı, hem de daha çok temizlendiğini hissettim. Annem de abim ve babamın ceketlerini hep makinede yıkamıştır, yıkar. şimdiye kadar başlarına bir şey gelmedi. ama yine de tavsiyem çamaşır makinesinde yıkayacaksanız, bozulma olasılığına karşı üzülmeyeceğiniz giysilerinizi yıkamanız. Geri dönülmez hataya düşmeyin :D 

Ceket vb ürünler çamaşır makinasına atılmaz ki. 

atılır yatupçum, ben seninkileri ilerde atarım sen hiç merak etme :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kuru temizleme yapılması önerilen kaşe montumu çamaşır makinesinde, düşük ısıda, kısa programda yıkadım. Bir şey olmadı, hem de daha çok temizlendiğini hissettim. Annem de abim ve babamın ceketlerini hep makinede yıkamıştır, yıkar. şimdiye kadar başlarına bir şey gelmedi. ama yine de tavsiyem çamaşır makinesinde yıkayacaksanız, bozulma olasılığına karşı üzülmeyeceğiniz giysilerinizi yıkamanız. Geri dönülmez hataya düşmeyin

bende düşük ısı kısa program yaparsam birşey olmaz düşüncesindeyim ama bilemedim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aboooo posta koyuyoya tırstım şimdi ha.

yeni moda gelinler böyle :P 

Babadan gördük onları, erinmem :) 
Sen kendini düşün :D Kendin gider,kendin alırsın :zha:

:hıh: 

bende düşük ısı kısa program yaparsam birşey olmaz düşüncesindeyim ama bilemedim :) 

atın gitsin ya aman bir şey olmaz, ama yine de üzülmeyeceğiniz bir şey olsun. Şunu ekleyeyim ama; kuruduktan sonra ütü yapmak zorunda kalacaksınız :) onun için de nemli bir beze ihtiyacınız olacak. direk ütüyü kumaşa sürterseniz kumaşı parlatırsınız. aklınızda olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de aklıma girdiniz şimdi. Kuru temizlemede petrokimyasal kullanılıyor. Acaba otomatik makinede, hassas programda ve soğuk suda yıkasak yine de astarı falan çeker mi... En eski ceketimi denemeyi düşünüyorum :)

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

atın gitsin ya aman bir şey olmaz, ama yine de üzülmeyeceğiniz bir şey olsun. Şunu ekleyeyim ama; kuruduktan sonra ütü yapmak zorunda kalacaksınız :) onun için de nemli bir beze ihtiyacınız olacak. direk ütüyü kumaşa sürterseniz kumaşı parlatırsınız. aklınızda olsun

ütüyü ben yapmayacağım nasılsa :)  bir iki tanesini deneyeyim en güzeli  ;)

Benim de aklıma girdiniz şimdi. Kuru temizlemede petrokimyasal kullanılıyor. Acaba otomatik makinede, hassas programda ve soğuk suda yıkasak yine de astarı falan çeker mi...

çok kötü kokuyor ya temiz hissi uyandırmıyor bana. zaten takım elbisenin pantolonlarını makinada yıkıyorum hep. ama iş ceket olunca acaba dedim. malum vatkası var astarı var kalıbı var, var da var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nemli bez yerine ütü masasında kıyafetin üzerine atlet geçiriyorum :D

ütüyü ben yapmayacağım nasılsa :)  bir iki tanesini deneyeyim en güzeli  ;)

çok kötü kokuyor ya temiz hissi uyandırmıyor bana. zaten takım elbisenin pantolonlarını makinada yıkıyorum hep. ama iş ceket olunca acaba dedim. malum vatkası var astarı var kalıbı var, var da var :)

Pantolonu kuru temizlemeye gönderen var mı merak ediyorum zaten:) Hassas program+30 derece;tamamdır. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.