Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2010 MK2 Focus ti-vct lpg'li 60.000 bakımı için gerekli parçalar

Osman Kurt

Önerilen Mesajlar

Tecrübeli Büyüklerim;

-2010 model 62bin km'de ki 1.6 benzin-lpg'li focusumuzu yetkili servise götürmek yerine orjinal parçaları kendimiz alıp özel serviste yaptıracağız.(Fren balataları da değişecek.)Bu zamana kadar uzatılmış garantisi de olduğundan hep Gaziantep-Doğanlar yetkili servisinde yapıldı bakımları..Fren balataları da değişecek.

-Hangi parça hangi marka olacak onun listesini yapmak istiyorum.

-Hangi marka,seri motor yağı kullanılmalı?

-Tahmini toplam parça fiyatı ve işçilik ne kadar tutar?

-Bujileri 45bin bakımında değişti,tekrar değişecek mi?

-Bakımdan sonra balatalar,lastikler veya başka bişey hakkında dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? 

Yardımcı olacak,fikir belirtecek olan abilerime şimdiden çok teşekkür ediyorum.İyi forumlar,kazasız sürüşler :)

Osman Kurt tarafından düzenlendi
hatalı konu içeriği
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle forum'un Nasıl işlediğini anlaman gerekiyor, yani benzer sorular benzer yere gibi.

Sadece başlığın ile cevap veriyorum diğerlerine benden cevap yok :)

Er-ol otomotiv'e km'ye uygun bakım ürünlerini rica ediyorsun onlar adresine kargoluyor hem ucuz hem doğru ürün :)

Lastik işin lastik kategorisine.

Sorunlar için sorun bölümüne

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2010 MK2 Focus ti-vct lpg'li 60.000 bakımı için gerekli parçalar olarak değiştirdi

Öncelikle forum'un Nasıl işlediğini anlaman gerekiyor, yani benzer sorular benzer yere gibi.

Sadece başlığın ile cevap veriyorum diğerlerine benden cevap yok :)

Er-ol otomotiv'e km'ye uygun bakım ürünlerini rica ediyorsun onlar adresine kargoluyor hem ucuz hem doğru ürün :)

Lastik işin lastik kategorisine.

Sorunlar için sorun bölümüne

Cevap için teşekkürler :) , bu konuyu bölüp parça parça açayım o zaman?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.