Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus alacağız. Bi sorum var.

Cem Yürekli

Önerilen Mesajlar

Arkaaslar yeni arac alacağız ve kendimize uygun bir arac bulduk. 2012 Focus hb Style paket. 1.6 TDCI 115 PS.Arac 92 bin kmde fiyati. 50.000 tl. Kaza boya cizik darbe degisen hicbisey yok. Ama aracin kmsi icime sinmedi sizce alinmalimidir. Senede en fazla 15000 km yapiyoruz ve 3-4 sene kullanacagiz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkaaslar yeni arac alacağız ve kendimize uygun bir arac bulduk. 2012 Focus hb Style paket. 1.6 TDCI 115 PS.Arac 92 bin kmde fiyati. 50.000 tl. Kaza boya cizik darbe degisen hicbisey yok. Ama aracin kmsi icime sinmedi sizce alinmalimidir. Senede en fazla 15000 km yapiyoruz ve 3-4 sene kullanacagiz. 

Ağır bakimlari yapildiysa ve zamaninda bakimlari yapildiysa neden alinmasin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şunu sormadan geçemiyorum...

Madem yılda 15.000 km yapıyorsunuz... neden dizel ? 

eğer km ye takıldıysan o fiyata çok çok düşük km'li benzinli alırsınız...

kriteriniz ne ? İlla dizel mi olmalı? Yoksa düşük km'li mi olmalı? Benzinli olabilir ama çok km'li de olabilir mi? 

Kaç kurtar kendini :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağır bakimlari yapildiysa ve zamaninda bakimlari yapildiysa neden alinmasin

Yapilmis evet. Satarken sorun cikartirmi peki. 

şunu sormadan geçemiyorum...

Madem yılda 15.000 km yapıyorsunuz... neden dizel ? 

eğer km ye takıldıysan o fiyata çok çok düşük km'li benzinli alırsınız...

kriteriniz ne ? İlla dizel mi olmalı? Yoksa düşük km'li mi olmalı? Benzinli olabilir ama çok km'li de olabilir mi? 

Kaç kurtar kendini :)

Babam ise gidip geliyor her gun. Belki 20.000 km ye cikabilir kullanim . Bu sartlarda almamalimiyiz dizel

..neden kimse araç alırken onun yürüyenini, mekanik aksamını, motor kompresyonunu vs. ölçmez de kapısı boyalımı diye bakar? 

Kaan abi aracin 90 bin bakimi yapilmis . Aracda her hangi bir sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

90k bakımının yapıldığını Y.Servis'ten kontrol ettirdiniz mi? Yoksa bu sadece satıcının beyanı mı? 

...

örnek : Triger değişmiş  

Satıcının beyani suan. Ama sayenizde bununda kontrollerini yaptiricaz. Boyle sormamin nedeni ilk defa boyle yuksek bi mebla vericez arac alirken. Her yonden uygun arac istiyoruz ve insanlarin yorumlari bizi sıktı artik. Hangi araci soylesek bi bahane buldular ve kesin olarak bu araçta karar kıldık ve forum sayesinde focusa ısındım . Bu arac hakkinda son yapilan yorum ise " Forda 50 bin lira yatirilirmi git Golf al " dı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat yüksek bence ayni paraya ayni km de titanyum donanım alınabilir..yada daha düşük km de 2-3parca boyali titanyum bulunabilir..golf al diyenler zaten laf olsun diye konuşuyor vw nin başına geleni dünyada duymayan kalmadı..Millet TR de mercese bmw volvo gözüyle bakıyor vw ne...Artık balonu söndü vw nin...Alın focusu keyfinize bakın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..neden kimse araç alırken onun yürüyenini, mekanik aksamını, motor kompresyonunu vs. ölçmez de kapısı boyalımı diye bakar? 

:D abi bi şey dicem ben focusu 2.el ford a götürdüm vermeye adam yürürüne baktı çok iyi dedi. boyasını ölçtü boya var bunda dedi (halbuki yok rangerla hiç kaza yapmadım tekrar ölçünce yokmuş dedi) fiyat kırdı ford yapıyosa normal satıcı neden yapmasın :D:D piyasa olmuş artık düzelmesi zor galiba Money Money Money

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

90k bakımının yapıldığını Y.Servis'ten kontrol ettirdiniz mi? Yoksa bu sadece satıcının beyanı mı? 

...örnek : Triger değişmiş mi?

kaan abi triger 135000 km de değişmiyormu focus da

ben 2 hafta önce

113000 km de 2013 tdci sedan beyaz focusumu 51,000 tl ye sattım.

bende de kaza boya yoktu. araçta hata yoktu neredeyse

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 2.el piyası sağlam bir model. elden rahat çıkarabilirsiniz. tabii iyi bakmalısınız aracınıza. golf diyenlerin çoğu arabadan anlamayan kulaktan dolma bilgilerle konuşur. golf kötü demiyorum ama focus onun altında ezilecek bir araba değil. dünyadaki satış rakamları bunu açıklıyor zaten. araç içinize siniyorsa alın derim. km si bence cok değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat yüksek bence ayni paraya ayni km de titanyum donanım alınabilir..yada daha düşük km de 2-3parca boyali titanyum bulunabilir..golf al diyenler zaten laf olsun diye konuşuyor vw nin başına geleni dünyada duymayan kalmadı..Millet TR de mercese bmw volvo gözüyle bakıyor vw ne...Artık balonu söndü vw nin...Alın focusu keyfinize bakın 

Piyasayi kontrol ettimde bu fiyat cok degil gibi. Peki bu araci almamamizmi gerekli sizce

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstadım NASa ile ortak uzay projesi geliştirmiyorsunuz. 

...finansal olarak uygunsa

...işinizi görecekse

...içinize sindiyse

Alın gitsin, binin ve iyi günlerde kullanın. 

Sonuç : En kötü karar, kararsızlıktan iyidir.  (...veya benim atalarımın deyimi ile : Quad male coepit, nihil melius quam)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstadım NASa ile ortak uzay projesi geliştirmiyorsunuz. 

...finansal olarak uygunsa

...işinizi görecekse

...içinize sindiyse

Alın gitsin, binin ve iyi günlerde kullanın. 

Sonuç : En kötü karar, kararsızlıktan iyidir.  (...veya benim atalarımın deyimi ile : Quad male coepit, nihil melius quam)

Yardimlarin ve tavsiyelerin icin saol kaan abi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.