Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İmmobilizer arızalı servis gerekli

Mustafa Karaca

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
3 saat önce, Mustafa Karaca said:

ben kontağı aç kapa yaptığımda hiç düzelme olmadı, aküyü söküp takıyordum bu yüzden. servise götürdüğünüzde bilgisayara bağladıklarında arıza kaydı bıraktığını görüyorlar, siz hiç bilgisayara bağlayıp kontrol ettirdiniz mi? ben ilk eylül ayında yaşadım sonra 1 ay kadar aynı sorun başıma gelmedi ama ocak ayında sürekli aynı sorunu yaşamaya başladım. umarım sizde de öyle olmaz 1 defayla kurtarırsınız. başınıza gelirse siz de aküyü söküp takıp anlık olarak bu dertten kurtulabilirsiniz. eğer servise  yolunuz düşerse bir sorun, belki ordaki ustalar çözüm bulurlar ankara da ki servis de net bir çözüm bulamadılar.

Servise hiç sormadım ,bir kere başıma geldiği için pek önemsemedim,araç herhalde anahtarı falan algılamadı veya anahtarda bir sorun var,basit birşeydir diye düşündüm.Sizin paylaşımlarınızı forumda okumuş olsaydım kesinlikle servise gittiğimde sorardım. Servise yolum düşerse eğer kesinlikle sorarım burdan da size yazarım.İnşallah ikimizde birdaha bu sorunla karşılaşmayız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19 saat önce, çağlar çetinkaya said:

Servise hiç sormadım ,bir kere başıma geldiği için pek önemsemedim,araç herhalde anahtarı falan algılamadı veya anahtarda bir sorun var,basit birşeydir diye düşündüm.Sizin paylaşımlarınızı forumda okumuş olsaydım kesinlikle servise gittiğimde sorardım. Servise yolum düşerse eğer kesinlikle sorarım burdan da size yazarım.İnşallah ikimizde birdaha bu sorunla karşılaşmayız.

inşallah yaşamayız tekrardan. sizde sorarsanız servise memnun olurum :) eğer bende başıma tekrar bu olay gelirse ve çözüm bulursam burdan bilgilendiririm sizi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.