Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Led Far/Ampül Alınır Mı? Focus MK3

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, ismail soner can yazdı:

2015 yeni kasa trend x aracımın kısa farlarından memnun degilim gece hic adınlatmıyor aldıgm kişi sonradan degisdirmis galiba kısalarda iyi aydınlatan hangi marka tavsiye edersiniz acaba ?

phlips xtreme vision. en son şaşmaz cancan dan aldım 1 ay filan önce.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

takarlar. fiyatını hatırlamıyorum ama internete göre az bir şey pahalı idi. 120 filan olabilir.

nettede fiyatı 130 civarı kuponla filan 110 tl alınıyor takma parası aliyorlarmı almıyorlarsa  müsait bir zamanda gidimde sorayım ona gore takdırayım bende , uzunlarda sizin philips mi?

ismail soner can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, ismail soner can yazdı:

nettede fiyatı 130 civarı kuponla filan 110 tl alınıyor takma parası aliyorlarmı almıyorlarsa  müsait bir zamanda gidimde sorayım ona gore takdırayım bende , uzunlarda sizin philips mi?

bilmiyorum ben kendim taktım.

benim focusta xenon vardı, uzunlar standarttı.

son aldığım philips sonata içindi, onda da uzunlar değiştirmedik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, ismail soner can yazdı:

karsıdan gelenler icin led  denemiyecegim saten peki bu GE nin omru nekadar acaba ?  genelde hep philips ve osramı karsılasdırmıslar

75 binde taktim simdi 109 bin oldu yaklasik 1 sene doldu simdilik bir problem yok. Bence tam f/p urunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.