Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max Geri Görüş Kamerası

Önerilen Mesajlar

oley beee :D sağolun yakup bey çok yardımcı oldunuz ekran için bayram sonrasını bekliyorum açılsın yedek parçayı arıcam otosandan renkli tft ekranlı gösterge panelini satın alıp taktırtıcam bana yedek parçada var dedi ford direk hattı siz otosanda olduğunu ve fiyatının 2.000 tl olduğunu nereden öğrendiz ? bora bey benim alete boynu bükük desede benimkinin içi güzel içi :D :D :D

Otosanda var Batu...Getirmişler...2.080 TL gibi bir fiyatı var...Otosanın parça listesine ulaşan bir arkadaş fiyatta vermişti bana...Avrupada ise 700 Euro...Boynu bükük demedim,sırtı kambur dedim...Neyse artık yazın o şeffaf perdeyle güneş kafanızı ve ensenizi bol bol yakarken keşke Bora Beyi dinleseydim dersin...O panoramik cam tavan perdesi çok şegffaf,güneş olduğu gibi ensenizde boza pişiriyor haberinizde olsun..Yazın şapkayla sürersiniz artık arabanızı :D

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosanda var Batu...Getirmişler...2.080 TL gibi bir fiyatı var...Otosanın parça listesine ulaşan bir arkadaş fiyatta vermişti bana...Avrupada ise 700 Euro...

bora bey ben 3 tane parça dağtım yeri var istanbulda biri maltepe diyerleride işte orda burda bu maltepedeki baya büyük ben ford direkt hattından buranın numarasını aldım ben şimdi burayı arıcam bu hafta ama ben adamlara renkli ekranlı gösterge diyorum adamlar anlamıyorlar nasıl anlatayım :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O göstergenin parça numarasını verin...Yol Bilgisayarı ekranı diyeceksiniz ama yine anlamazlar,siz onlara hız ve devir göstergesi ekranının avrupa versiyonu diyin yine anlamayacaklar,parça numarasını verince haaa,öyle bir ekran varmıymış diyecekler,bakacaklar microcate haaa varmış fiyatı 2080 TL. diyecekler....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende belki perdeyin değiştiririm mat falan bişey yapamazmıyız yha şimdi beni korkuttun :D :D

Üst cam zate siyah çok zarar gelmez tek dezavantaj rÜzgar sesi yapıyor..

Sunroof gibi kapaklı olmalı bence..Neyse ki asortik elektirikli sistemi var idare ediceksiniz..Böylede gÜzel..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012fordcmax.jpg

Bir kamera için araç delinir mi Allah aşkına, lütfen Batu bey. Yapmayın. Ben bayide terör estirdim bir gün :D :D plakalık takmayın diye, nereden bileyim bagaj kapağında vidlar için yer olduğunu, dedim plakalık falan takmayın benim arabama, ben deldirmem diyorum, bayideki arkadaş yav plakalık takmak için yer yapmış adamlar delinmiyor hazır diyor ben yine anlamıyorum, hani görmeyince, nitekim plakalık takılmadı benim arabama, sonra plakaları alınca doğru bayiye, abi plakalık taktıracam ben dedim. Sağolsun yine de takıverdi. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hey allahım arabayı aldık 64 e bu işleri halledince 70 e gelecek :D o araya yalıtım yapabilir miyiz ?

Hiç bişey yaptırmayın rahatsız edici şey değil..120 civarı üstünde ancak olur ses...

Benim testimde yaşadığım şey bu..Siz belkide hiç duymazsınız..Yalıtımlık bir yerdeğil orası

Yani ses sunrooflu aracın kapağını aç öyle gez yine ses yapar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı düşmez,euro kuru üzerinden satıyorlar..KDV ve ÖTV ekliyorlar bide....Parça numarası şu...BM5T-10849-LF...

Google a bu gÖstergelerin arasındaki ekranın kodunu girdim (BM5T-10849-LF) bizim forum çıktı, :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı düşmez,euro kuru üzerinden satıyorlar..KDV ve ÖTV ekliyorlar bide....Parça numarası şu...BM5T-10849-LF...

Valla benim bir arkadaş sırf bu yüzden Önceki kasa C-Maxi sattı...Perde çok şeffaf,siyah cam da olsa yazın güneş ısısını çok içeri sokuyor,birde ışık o kadar rahatsız ediyorki anlatamam...Güneşin ısısı çok daha fazla hissediliyor...Kışında soğuğu çok içeriye yayıyor..Düşün işte camın ısıyı ne kadar geçirgen olduğuyla alakalı...Benim Focusun sunroofuda siyah ama o bile bazen güneşte çok rahatsız ettiğinden içeriden koruma perdesini çekiyorum,focusun perdesi kalın plastik halı kaplı...Soğuktada başımın üzerinden serinlik yapıyor,o zamanda çekiyorum..Birde tüm tavanın cam olduğunu düşünüyorum..Aboooo....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.